anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zdjąć blokadę sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:112928826
#7 Wielbiciel#

Zablokowali mi konto po wystawieniu telefonu otrzymałem email aby wysłać zdjęcie telefonu wraz z załączonym dowodem osobistym aby potwierdzić takowe posiadanie sprzętu, oczywiście natychmiast wysłałem email zwrotny że zdjęciem telefonu oraz dowodu osobistego zero odpowiedzi konto nadal zablokowane co dalej??? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112928826 muszę poprosić Cię o cierpliwość, ponieważ decyzję w tej sprawie może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa, więc poczekaj proszę na naszą odpowiedź w sprawie, w której przesłałeś dokumenty do weryfikacji.
Dodam, że nie ma sensu zakładać kolejnych spraw i wysyłać kolejnych wiadomości z pytaniem o zdjęcie blokady, to tylko wydłuży ten proces. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W przypadku sprzedaży takich przedmiotów jak telefon jest to normalna praktyka sprawdzania autentyczności i weryfikacji sprzedającego . Jest mnóstwo przypadków oszustw ,opisywanych tu na forum i jest to zabezpieczenie portalu przed ewentualnym problemem i zwracAniem środków z AP.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tam pracują dokładnie czytaj: powoli mają czas, a wniosku są weryfikowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Moze czas zwiększyć zespól jak nie dają rady.

oznacz moderatorów
Client:112928826
#7 Wielbiciel#

Dzięki bardzo już myślałem że będzie zablokowane na stałe 

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@LEW433  Być może dają radę tylko im się nie spieszy ,pośpiech nie jest wskazany muszą przeanalizować wszystko dokładnie i na spokojnie i zdecydować czy zdjąć blokadę czy tego nie robić. 

 

Wszystko zależy od działu bezpieczeństwa jaką decyzję podejmą 

oznacz moderatorów