anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić prośbę o usunięcie komentarza?

client11546
#11 Animator#

proszę o pomoc wczoraj allegro usuneło nie słusznie wystawiony komęntarz dzis mam wystawiony nowy od taj samej pani ona się poprostu bawi cy jstnieją tacy ludzie 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

tego komentarza Ci nie usuną , musisz się dogadać z klientką,

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

proszę o podanie dział komęntarzy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale  tu na forum nie usuną, nie ma działu komentarzy. ale taki komentarz trudno będzie usunąć- brak podstaw.

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

brak podstawy już rozmawiałam z pracownikiem allegro no też brak podstawy ona poprostu mnie poniżyła i bardzo konfliktowa zestaw przyjełam  kasę zwruciłam pomogłam pozbyc się problemu komęntarz jeden usunięty i wystawiła drugi a allegro odpisuję że brak podstawy 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

ale kto ci usunął pierwszy komentarz? Jak usunal pierwszy to znaczy że jakoś się da

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

pierwszy komentarz usuneło allegro wystawiła drugi no ten to jest poniżający mnie  poprosu ta pani mnie poniżyła

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Samo nie usunęło . Musiałaś jakoś zgłosić więc zrób tak samo

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Na przyszlosc nie zglasza sie usuniecia komentarza od razu bo wkurzony kupujacy opini swojej pilnuje jak dziewica cnoty i zaraz wstawi kolejny daj mu zapomniej o sprawie do tygodnia czasu bo na poczatku to bedzie sprawdzam 5x dziennie czy komentarz jest 

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

pracownik allegro

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

i skim mam się dogadac 

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

z kim tu się dogadac to nie ja ją ponirzyłam tylko ona mnie zrobiłam dobry uczynek to mi się tak odpłaciła

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A czego dotyczy ten komentarz, niesłuszny?

"Pani bardzo arogancka, kontakt z nią na bardzo słabym poziomie kultury, poprzednia opinia niestety została usunięta. Jednakże nie polecam zakupów."

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

ta pani to ona mnie obrarza na to wygląda że ta pani to już przesadza i proszę o podani linku lub telefon dział komentarzy

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nie ma takiego działu.

 

w ajki spoosb usunieto poprzedni kometarz? jak to sprawiłaś? idź tą samą drogą po prostu

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@client11546 Proszę napisz do nas przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

tak to ten komentarz

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@client11546 a z jakiego powodu allegro usunęło ten poprzedni komentarz, co napisali?

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

jaki powód taki że ta pani odesłała paczkę i wyraziłam zgodę kasa została zwrucona przez allegro zgłosiłam ten problem do allegro pracownik allegro bo ja  nie złamałam zadnego regulaminu pracownik allegro usunoł tej pani na mojm koncie więc wysyawiła drugi jeszcze leprzy poprostu ta pani ponirzyła mnie totalnie  za co że zrobiłam jej przysługę i dlaczego spadło tak drastycznie moje polecam

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

jaki powód bo nie złamała żadnieg regulaminu paczkę dostała zgodziłam się dobrowolnie i nie musiałam ale zgodziła się dobrowolni żeby nie miała z tym zestawem  problemie no tak się  odwdzieczyła dobrym słowen allegro anulował a ona wystawiła drugi

oznacz moderatorów