anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrezygnować z Allegro Pay?

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Sprzedaję na koncie firmowym, i wszystkie oferty mam oznaczone zapłać za 60 dni. 

Nie chcę żadnych dodatkowych opłat z Allegro Pay, jak  z to wyłączyć?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

megii_ss
#12 Orędownik#

Pokaż jak ten email wygląda bo nie kojarzę takich informacji - a z ciekawości chce sprawdzić jak u mnie te płatności wyglądają 😉

 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Tytuł i treść maila napisałam na poprzedniej stronie.

oznacz moderatorów

Serwis_KospelWAW
#9 Pomysłodawca#

@CHECINIAKI  napisał(a):

 Cyt.: "Od 3 lipca opłata za zakupy opłacone przy pomocy Allegro Pay. Opłata wyniesie 0,43% brutto łącznej wartości zamówienia i kosztów wysyłki, ale nie więcej niż 6,15 zł brutto, będzie pobierana od sprzedających na kontach firmowych".

Czyli jak ktoś kupi u mnie z Allegro Pay , to ja będę płacić dodatkowo?


Czyli trzeba podnieść ceny o te 0,43% na całość produktów-już to zrobiłem. Dzwoniłem do Allegro, nie można wyłączyć tej usługi. 

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

Tak pomagają  nam wyjść całkiem z allegro ,ja będę robił tak aby klient anulował taką przesyłkę i o bnize mu cenę aby tym do..s....s.. nie dać tej kasy jen..złodzieje pomagają ?!!!!Nie pamiętam kiedy allegro coś zrobiło pożytecznego dla nas ,jak już robią to śpię...dolą albo podwyżki , w zasadzie to broker z  niesamowitymi zyskami muszą mieć konkurencję na Polskim rynku inaczej nic się nie zmieni ,Mam nadzieję że Filipiak wytrzyma z 2 lata obniżamy tam ceny o prowizje allegro może klienci się złapią na to i Allegro dojdzie w końcu do rozsądku że dłużej sprzedawców doić się nie da!!!!

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Czy widzicie tu oznaczenie 60dni na spłate, bo ja nie:

https://allegro.pl/uzytkownik/mdrogeria

oznacz moderatorów