anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić Kupującemu opłatę za wysłkę.

nostalgia53
#10 Popularyzator#

Kupująca zamówiła dwa przedmioty i opłaciła dwie przesyłki Allegro Paczkomat Impost. Mogę spokojnie zrobić jedną paczkę i chciałabym zwrócić Kupującej za jedną przesyłkę, ale nie wiem jak tozrobić. Dopiero zaczynam z opcją wysyłek przez Managera Paczek i proszę bardzo o pomoc jak wydrukować jedną etykietę dla dwóch aukcji i czy jest to możliwe?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@nostalgia53 Pieniądze możesz zwrócić na konto bankowe kupującego lub wkładając je do paczki. Jeżeli nadasz wszystko jedną przesyłkę, druga w systemie pozostanie jako nienadana.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Lepiej wyślij osobno, bo w systemie będziesz miał jedną jako niewysłaną, a to pogorszy Twoje statystyki sprzedaży.

oznacz moderatorów

nostalgia53
#10 Popularyzator#

Bardzo dziękuję, obie podpowiedzi  są logiczne, muszę coś wybrać -:) A czy w przyszłości  możemy z Kupującym ustalić jeden koszt wysyłki i czy to również w jakiś sposób będzie mieć wpływ na ocenę sprzedaży?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nostalgia53 Kupujący musi kupić kilka przedmiotów, ale nie płacić za każdy osobno, tylko zrobić jedną zbiorczą wpłatę. Jeśli to licytacje, zaznacza w zakładce Moje zakupy po lewej stronie wygrane aukcje i na dole klika Opłać.

oznacz moderatorów

nostalgia53
#10 Popularyzator#

Właśnie nie wiem jak próbowała opłacić, ale wysłałam jej tę podpowiedź.Dzięki wielkie, może się uda:)

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W ustawieniach sprzedaży ustaw sobie większą ilość przedmiotów na jedną wysyłkę o ile jest to możliwe ,kupującym jest łatwiej łączyć przedmioty na jeden koszt nadania.

oznacz moderatorów

nostalgia53
#10 Popularyzator#

Dziękuję bardzo, to też jest dobre wyjście:)

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Wyślij paczki osobno tak jak opłacił klient. Po pierwsze będziesz miał nie wysłaną paczkę co obniży ci jakość sprzedaży. Po drugie klient może cię oszukać i domagać się wysyłki drugiej paczki. Będzie miał podkład że paczka nie została dostarczona.

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

zadzwon na nr 600583811 to ci powiem

oznacz moderatorów