anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakość sprzedaży spada nie adekwatnie do działań

WTMDobrowolski
#7 Wielbiciel#

Czy moderator może sprawdzić dlaczego odejmowane są punkty np czas wysyłki nie w terminie mimo, że każda jest wysłana w terminie. Lub tak jak dzisiaj odjęto mi 50pkt za zwrot, który przyszedł wczoraj, i jeszcze nie zdążyłem go zweryfikować i odesłać pieniędzy. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WTMDobrowolski W mierze Szybkie zwroty wpłat do klientów nie odejmujemy punktów, natomiast w mierze Wysyłka w terminie odejmiemy 3 punkty za każdy 1% poniżej 90% zamówień nadanych zgodnie z deklaracją.

Odjęte punkty, o których wspominasz, pojawiają się w porównaniu wyników z tego miesiąca z poprzednim.

Tutaj opisaliśmy szczegółowo jak przyznajemy pukty w każdej z miar.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WTMDobrowolski
#7 Wielbiciel#

miałem 50pkt za szybkie zwroty nagle mam 0. Co do wysyłek też mam szczere wątpliwości czy ze strony allegro wszystko jest ok, ponieważ mam wysyłkę ustawioną na 2 dni i poza majówką czerwcówką itp te wysyłki wychodzily w terminie. Nawet powiedziałbym inaczej że umieszczone są zawsze w paczkomacie na czas ale często to kurier zawala temat. 

Czy mógłbym prosić o dokładne zweryfikowanie mojego konta. Wierze, że znajdzie się tam kilka moich błędów ale chciałbym dokładnie wiedzieć gdzie one są i jak moge je poprawić. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WTMDobrowolski W szybkich zwrotach wpłat chodzi o to, że jest to miara dodatkowa, nie można otrzymać w niej ujemnych punktów. Obecnie masz maksymalną możliwą ilość punktów w tej mierze - 50. 

W ciągu ostatnich 30 dni miałeś w sumie 59 zamówień w tym 55 wysłanych na czas, co daje nam wynik 93%. W zakładce "jakość sprzedaży" masz możliwość pobrania szczegółowego raportu dla każdej z miar. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów