anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakość sprzedaży - usunięcie przesyłek

3kELO
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Dzień dobry, 

proszę o usunięcie z jakości sprzedaży przesyłek:

DPD 1000776243922U - kurier nie zabrał przesyłki z punktu mimo, że był po tym jak nadałem przesyłkę..

DPD 1000782304936U - mimo zlecenia kurier nie chciał podjechać i musiałem nadać w punkcie

Allegro A000RAIIO4 - kurier przez 2 dni nie podjeżdżał po paczkę 

Allegro A000RN4PJ0 - kurier DPD zabrał paczkę, która przepadła na 3 dni po czym ją zwrócił. Upierał się, że ma na to zlecenie i że przesyłka weszła mu na skaner (zgłoszenie 43071975)

DPD 1000776243920U - kurier na zabrał paczki z punktu mimo, że był po moim nadaniu.

DPD 1000781609758U - kurier nie zabierał paczki przez 2 dni, mimo, że był w tym punkcie codziennie..

Jeżeli chodzi o DPD to kurierzy zazwyczaj nie przyjeżdżają jeżeli dostaną zlecenia po 12, mimo, że Allegro Wysyłam daje możliwość zamówienia podjazdu. W punkcie /PL67038 kurier odbiera paczki losowo mimo, że jest tam codziennie - kpina z klientów.

Jeżeli chodzi o Allegro One to problem w Katowicach jest znany. Cały czas rotacja kurierów, do punktów podjeżdżają losowo, dając zlecenie często nawet się nie kontaktują i po prostu nie przyjeżdżają i trzeba paczkę do punktu zanosić, żeby łaskawie odebrali.

Tak w skrócie. Najlepiej w moim rejonie działa Inpost jestem bardzo zadowolony z tego przewoźnika. DPD i Allegro One niestety na końcu stawki, już Poczta Polska mnie mniej zawodzi..

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO Skieruję prośbę o wykluczenie wskazanych przesyłek. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów