anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem sprzedającym. Klient zrezygnował z zakupu i odesłał przedmiot. Chciałem zwrócić pieniądze

MAMY ROZWIĄZANIE!
Walgor
#8 Zapaleniec#

Jestem sprzedającym. Klient zrezygnował z zakupu i odesłał towar. Chciałem zwrócić pieniądze za pośrednictwem Allegro Finanse. Otrzymałem informację, że nie mam na koncie wystarczającej ilości środków. Spróbują zwrócić pieniądze w ciągu 24 godzin. Jak mam uzupełnić (wpłacić) środki na PayU?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
mdrogeria
#21 Demiurg#

Walgor jeśli nie spodziewasz się wpływu środków na AF ze sprzedaży po 24H zlecenie zwrotu środków zostanie anulowane . Doładowanie kota AF niestety nie jest możliwe . Jeśli zwrot musisz zrobić już / pamiętaj masz na to 14 dni od odstąpienia od umowy / to pozostaje ci poprosić klienta o dane do przelewu .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Walgor Nie da się samemu uzupełnić, chyba że następni kupujący Ci zapłacą za towar. Jeśli nie, zlecony zwrot przez AF zostanie anulowany po 24 godzinach. Odczekaj, weź od kupującego numer konta bankowego i oddaj mu zwykłym przelewem.

Jeśli będziesz miał problem ze zwrotem prowizji, złożysz odwołanie i dołączysz potwierdzenie zwrotu wpłaty; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów