anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy będą mogła wypłacić pieniążki za sprzedaż

Client:92742490
#7 Wielbiciel#
  • Witam sprzedałem przedmiot na Allegro lokalnie pieniążki wpłynęły lecz nie mogę wypłacić uzupełnIłem dane zrobiłem już 2 przelewy weryfikacyjne i cisza .
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

PayU 3dni ,Przelewy 24 5dni o ile wszystko się zgadza, dane konta Allegro i konta bankowego takie same.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:92742490 z tego co widzę, rozpocząłeś weryfikację konta do wypłaty PayU 20.05 w sobotę. Taka weryfikacja może potrwać do 3 dni roboczych, zatem proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. Zapewniam, że środki będą na Ciebie czekać. 🙂 

Daj znać, jeśli po upływie 3 dni wciąż nie będziesz mógł zlecić wypłaty środków. Skonsultuję to z odpowiednim zespołem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:92742490
#7 Wielbiciel#

Ok super dziękuje za udzielenie odpowiedzi 

oznacz moderatorów

Client:92742490
#7 Wielbiciel#

Przelewy 24 mam aktywne. , pisze ze środki payu w trakcie realizacji o co w tym chodzi ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:92742490 sprawdzimy status Twojej weryfikacji w PayU i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko dostanę informacje w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:92742490
#7 Wielbiciel#

I jak bo dalej nic , a nie ukrywam ze mi się trochę spieszy 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:92742490 dostałam już informację, że wykonałeś dwa przelewy do operatora Przelewy24, natomiast Twoje środki znajdują ma saldzie w PayU, więc musisz zlecić osobny przelew weryfikacyjny do PayU. Zrobisz to w zakładce Środki i historia operacji, dokładnie tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:92742490
#7 Wielbiciel#

Przelew zrobiony czekamy co dalej pozdrawiam 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:92742490 weryfikacja w PayU trwa do 3 dni roboczych, więc jeśli do końca dnia w środę, nic się nie zmieni, napisz proszę tutaj ponownie. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:92742490
#7 Wielbiciel#

Jak można by się z Allegro skontaktować bo dalej nic , już ze 3 przelewy za 1 zł zrobiłem dane pesel nr dowodu itp i dalej cisza 

oznacz moderatorów