anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy wysłać paczkę czas dostawy aby nie popsuć predykcji

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Witajcie mam takie pytanie kiedy mam wysłać taką paczkę?

Zakup 27.03 04:48, deklarowany czas wysyłki 1 dzień, wg Allegro czas na wysłanie 27.03

1. Jeśli ją wyślę dzisiaj to będzie liczona jako wysyłka tego samego dnia, czyli szybciej niż deklaruję? Nie chcę wysyłać szybciej niż deklaruję aby nie psuć predykcji.

2. Co widzi kupujący w czasie dostawy tzn kiedy dostanie paczkę?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

zam nr 6837ca40-ebec-11ee-94d7-1f3182584a1f

 

Przechwytywanie.JPG

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@folkowy-slesin a nie masz przypadkiem ustawionej godziny do której wysyłasz ? jeśli nie to już nic nie popsujesz bo wysyłałeś wcześniej niż jeden dzień i allegro skróciło Ci czas na wysyłkę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Jedyne paczki jakie wysłałam wcześniej to 22.01, 23.01 i chyba 3.01 pocztą. Tylko te 3 sprawdzając od początku roku. Nie mam ustawionej godziny wysyłki. W innym temacie wałkuje takie kwiatki ale bez odzewu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@folkowy-slesin dla tego zamówienia przewidywany czas dostawy to 28.03 i taką informację widzi kupujący. Obecnie w tej ofercie przewidywany czas dostawy to 29.03, więc jeden dzień na wysyłkę jest uwzględniony. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Dzisiaj o 4:48 zakupiona paczka i mam ją wysłać dzisiaj, więc jak 1 dzień jest uwzględniony?

Paczka zakupiona w tym samym dniu i w tym samym wysłana (jutro u klienta) będzie liczona jako szybka wysyłka, czyli Waszym niepoprawnym pokazywaniem psuję sobie predykcje, tak?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@folkowy-slesin dane dotyczące czasu wysyłki są aktualizowane codziennie na podstawie danych od 30 do 90 dni wstecz, więc przesyłki ze stycznia wciąż wpływają na obecny przewidywany czas odstawy. 
Co możemy Ci polecić to ustawienie godzin granicznych, aby samodzielnie sterować czasem dostawy widocznym w ofertach. 
Tutaj jeszcze w celu wyjaśnienia, napisałam "Obecnie w tej ofercie przewidywany czas dostawy to 29.03" i tak rzeczywiście jest, kupująca złożyła zamówieni o 4:48 i najwyraźniej wtedy przewidywany czas dostawy wskazywał na czwartek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

A jest gdzieś może % wzór jak jest liczona predykcja tzn po przekroczeniu ilu % nadanych szybciej przesyłek jest liczona szybsza wysyłka? 3 przesyłki ze stycznia to jakiś mały % wszystkich poprawnie wysyłanych. W święta to policzę.

Godziny graniczne są dla wysyłek tego samego dnia, tak? Ja wysyłam w 1 dzień roboczy.

oznacz moderatorów