anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolporter - problemy

Trinitite
#8 Zapaleniec#

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nagle znikła możliwość nadania z Kolportera którego mam najbliżej? 
Najpierw tego punktu w ogóle nie było na mapie, potem się pojawił, ucieszyłem się, zdążyłem nadać paczkę i zniknął znowu. 
Metodę dostawy Allegro Epaka/kolporter włączyłem niedawno, dzisiaj doszły kolejne dwa zamówienia tą metodą a punkt całkowicie zniknął z mapy i nie można go wybrać. Opłacać dojazdu kuriera mi się nie opłaca, bo to drobnostka na której mam około 5zł zysku, z buta lecieć pół godziny w jedną stronę dla zarobku 10zł też się średnio chce a jakbym miał autem podjechać to w ogóle bym musiał chyba dokładać do tego sposobu nadawania 😛 

Ogólnie nie polecam tej metody, na 4 paczki które tą metodą mam do nadania 4 problemy się pojawiły. Tych dwóch co mam do nadania teraz nie mogę nadać bo musiałbym zasuwać na drugi koniec miasta a dla  dwóch które nadałem wcześniej problem jest taki, że jadą, jadą i dojechać nie mogą, nadana tydzień temu ma od 27 września status "przyjęta od kuriera przez magazyn", druga w ogóle nie zmieniła statusu na "nadane" od środy i cały czas wisi status "zamówione" tak jakby w ogóle nie zostało nadane... Sama obsługa też dramatyczna - na stronie kolportera nie ma żadnego adresu email do kontaktu ani nie ma żadnej możliwości sprawdzenia trackingu paczki, trzeba każdorazowo logować się do wysylam.allegro.pl, tam wyszukać paczkę wśród innych zamówień i dopiero wtedy mam możliwość sprawdzenia trackingu.

Tutaj mapka na stronie "wysylam.allegro.pl" a pod spodem mapa na stronie kolportera na którym widnieje punkt z którego nie można nadać...

image.pngimage.png

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

cookie000
#15 Entuzjasta#

@la_nika 

Dokładnie to miałem na myśli i - jak również wspomniałem - oczekiwałbym dostawy za zero złotych, chociaż dziwiłbym się z jakiej (e)paki tak się dzieje (a jest promocja) ;]

oznacz moderatorów