anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat "Allegro Internal Server Error" w formularzu wystawiania

MAMY ROZWIĄZANIE!
MadziaMiix
#7 Wielbiciel#

To jakiś bardziej złożony problem, czy tylko u nas? Przy zapisywaniu nowej oferty błąd Internal Server Error. Różne przeglądarki, jedno konto. Z godzinę temu taka sytuacja pojawiła się po raz pierwszy w kilku ofertach, teraz też wszystkie musimy zapisywać jako szkic.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Zrzut ekranu 2022-08-17 125940.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

Cześć, jest problem ogólny, my też nie możemy nic wystawić, poproszę moderatorów o pomoc, może będą coś wiedzieć 😉  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@MadziaMiix  U mnie niestety to samo:

2022-08-17.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów
znaczek
#10 Popularyzator#

Od rana wszystkie wystawiane aukcji "WISZĄ" .Chyba Allegro powinno podnieść prowizje na 35-40% wtedy uda się zatrudnić dobrych informatyków

oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

nie podpowiadaj...

oznacz moderatorów
znaczek
#10 Popularyzator#

To sarkastyczna podpowiedź. Niech podniosą na 50% tylko niech wcześniej pomyślą kto ze sprzedajacych to wytrzyma. Ktoś madry kiedyś powiedział NIE ZARZYNA SIĘ KURY, KTÓRA ZNOSI ZŁOTE JAJKA,  a oni już powoli ostrza nóż i wstawiają wodę na  rosół.

Nie wiem ilu sprzedawców dzisiaj wie, że serwis wpadł na pomysł jak ukarać sprzedajęcych za "cwaniactwa" kupujących korzystających ze Smarta. Zazwyczaj każdy z nas  ma kilanaście, albo i kilkadziesiąt aukcji z towarem za 1,00 do 2,00 PLN. Kupujący dobijali takie w niczym im nie potrzebne przedmioty aby "dobić do 40,00 PLN " i skorzystać ze Smarta. Praktycznie sprzedaż "czegoś" za 1,50  PLN to "oddanie" towaru za darmo i jeszcze dołożenie do tego interesu.

 

oznacz moderatorów
znaczek
#10 Popularyzator#

Nie mam teraz czasu szukać, ale w jednej z dyskusji w ubiegłym roku padło moje stwierdzenie. Chciałbym mieć tylko część kasy jaką sewis zarabia na lokatach, w tym na lokatach over night, czyli z naszych pieniędzy. Jeden z adminów stwierdził, że to bzdury, bo na lokatach takich nie ma żadnego zarobku. Może kiedyś było by to nie do ustalenia, ale dzisiaj kiedy Allegro jest spółką giełdową  MUSI takie dochody wykazać. Sprawdziłem. Za rok 2021 dochody z lokat wyniosły ponad 3.000.000,00 PLN. MOŻNA

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MadziaMiix @Kaliope_Brzeg @sylwsiaraJder Dziękuję Wam za sygnały - rzeczywiście odnotowujemy zgłoszenia dotyczące formularza wystawiania. Zespół IT już pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. 

[aktualizacja 15:15]

Otrzymałam informację, że udało się przywrócić prawidłowe działanie formularza wystawiania. Gdyby jednak pojawiły się jakieś problemy, to dajcie proszę znać 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

wznawianie ofert też leży...

oznacz moderatorów