anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat "Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy". Co zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jakoo
#2 Obserwator#

Przy próbie nadania przesyłki pojawia się komunikat :

Błąd przetwarzania

Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy

Nie mogę przejść pierwszej strony, gdzie podaje się rozmiar paczki, a sposób nadania zdaje się jest na kolejnej stronie. Mój nr telefonu cały czas jest taki sam i wcześniej normalnie wszystko działało, tylko dziś coś nie bardzo.

Co z tym fantem zrobić?

Chodzi o zamówienie nr c565a8c1-3344-11ed-8937-37bcc5d66991.

oznacz moderatorów
89 ODPOWIEDZI 89
Client:44052296
#21 Demiurg#

@brssklep w zakładce Zamówienia przejdź do Ustawienia zamówień -> Książka adresowa - Wysyłam z Allegro

oznacz moderatorów
brssklep
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem absolutnie nic. Dziś rano nadal nie działało. Popołudniu przeszło bez problemu. Jak dla mnie ewidentnie problem po stronie allegro.

oznacz moderatorów
twojezdrowie_org
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem. Co robić? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@twojezdrowie_org jak nadajesz przez allegro Nadaj przesyłkę wejdź do Ustawienia zamówień -> Książka adresowa - Wysyłam z Allegro i w książkę adresową uzupełnij/popraw ponownie numer telefonu i adres email w domyślnym użytkowniku

oznacz moderatorów
akrom581
#7 Wielbiciel#

Kurier UPS też błąd,zmiany w ustawieniu nic nie dają

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@akrom581  Pamięć przeglądarki i ciasteczka czyściłeś po zmianie danych. Może wystarczy się wylogować i odnowa włączyć przeglądarkę i się zalogować na allegro. Ewentualnie spróbuj w trybie prywatnym\incognito przeglądarki lub na jakiejś innej.

oznacz moderatorów
twojezdrowie_org
#9 Pomysłodawca#

Zadziałało, dzięki 🙂 

oznacz moderatorów
ProstaElektryka
#8 Zapaleniec#

Witam
Mam problem z nadaniem paczki. Klient zakupił towar z kurierem DPD smart. Wypełniam wszystko i wyskakuje mi komunikat " Błąd przetwarzania.  Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy"

Pierwszy raz coś takiego się pojawiło. 

Nr klienta jest prawidłowy tak samo jak mój.  O co może chodzić?? 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ProstaElektryka  jak nadajesz przez allegro Nadaj przesyłkę wejdź do Ustawienia zamówień -> Książka adresowa - Wysyłam z Allegro i w książkę adresową uzupełnij/popraw  numer telefonu i adres email w domyślnym użytkowniku. Potem wyczyść ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki.

oznacz moderatorów
ProstaElektryka
#8 Zapaleniec#

Działa. Ślicznie dziękuję 🙂 

oznacz moderatorów