anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto zawieszone na czas nieokreślony ze względów bezpieczeństwa

SPAKERLE
#7 Wielbiciel#

Czy mogę zapytać, czy inni sprzedawcy spotkali się z taką sytuacją: konto zostało zawieszone na czas nieokreślony ze względów bezpieczeństwa. Dzieje się tak pomimo faktu, że informacje, które należy zweryfikować, są prawidłowe i nie wystąpiły żadne kwestie bezpieczeństwa. Czy mogę zapytać, jak rozwiązano tę sytuację?

Niestety allegro nie reaguje pozytywnie na ten problem, a maile z pytaniami w tej sprawie spotkały się jedynie z negatywnymi odpowiedziami.

Czy jest ktoś w stanie poinformować mnie o wszystkich możliwych pozytywnych przyczynach takiego stanu rzeczy? Dzięki.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Słynny Dział bezpieczeństwa allegro wyczuł na twoim koncie jakieś zagrożenie złamania regulaminu i z nimi musisz sobie to wyjaśnić. W meilu powinien być podany powód blokady.

oznacz moderatorów

SPAKERLE
#7 Wielbiciel#

Nic nie zrobiliśmy. Jakie jest ryzyko? Dostarczyliśmy im również informacje weryfikacyjne, o które prosili. W tym przypadku, gdy tylko weryfikacja zostanie zatwierdzona, powinienem zostać odblokowany, ale naruszyli swój kredyt, a następnie zostałem zawieszony na czas nieokreślony.

oznacz moderatorów

SPAKERLE
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@SPAKERLE Przykro mi, ale w kwestii blokady konta należy kontaktować się wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa. Nie jestem w stanie przekazać Ci żadnych informacji na forum. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

SPAKERLE
#7 Wielbiciel#

Cześć! Czy moglibyście podać mi dane kontaktowe do opiekuna konta allegro?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SPAKERLE Musisz napisać do nas przez formularz, o którym mówiła wyżej Wiktoria: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Twoje konto nie ma opiekuna. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SPAKERLE
#7 Wielbiciel#

Cześć! Musimy skontaktować się z menedżerem konta allegro. Pracownik, z którym skontaktujemy się za pośrednictwem tego formularza, nie będzie w stanie rozwiązać dla nas tego problemu. Dziękujemy!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SPAKERLE Jak już pisałam wyżej, Twoje konto nie ma opiekuna. Musisz napisać przez formularz, do którego link podałam Ci wyżej. Nie ma innej możliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SPAKERLE
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś może nam powiedzieć, co powinniśmy zrobić ze sklepem?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SPAKERLE Wszystkie informacje otrzymasz mejlowo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów