anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

krzywdząca recenzja produktu oraz komentarz

MAMY ROZWIĄZANIE!
msontag
#8 Zapaleniec#

Witam mam taki problem, jeden z moich klientów zakupił u mnie owady karmowe konkretnie chodzi o hermetię.

Po dotarciu owadów do niego i ich rozpakowaniu bez jakiegokolwiek kontaktu ze mną wystawił opinię i krzywdzący komentarz. Owad ten dotarł do kupującego w stanie hibernacji co jest zjawiskiem normalnym, kupujący jednak nie czekając aż owad wybudzi się z letargu stwierdził, że owady są martwe. Prosiłem o zdjęcia, dzwoniłem jednak zero kontaktu. Po jakimś czasie odezwał się cyt: 

[edycja] 19 lutego 2021 21:01

Przepraszam za zamieszanie część z nich odżyła pozostawiając mniejsze straty niż zdawało mi się na pierwszy rzut oka. Usunę komentarz oraz przepraszam za nieodbieranie telefonu ale mieszkam w lesie i 99 procent czasu mam zero zasięgu.
------------------------------------------------------------------------------
ale oczywiście obietnicy nie dotrzymał pomimo że wszystko było ok, znowu zero kontaktu teraz już nie odpowiada nawet na wiadomości w wątku, a opina została nawet nie mogę na nią odpowiedzieć by inni widzieli. Co robić?
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
xyz96
#21 Demiurg#

Napisz do Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5... Jeżeli ocena narusza zasady, zostanie usunięta.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@msontag Trudno będzie o usunięcie komentarza, rzadko Allegro usuwa.Tutaj wyraźna "pomyłka" kupującego, chociaż z doświadczenia wiemy że należałoby poznać zdanie drugiej strony.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Takie owady się tak właśnie transportuje w stanie hibernacji ,kupujący pewnie jeszcze o tym nie wiedział .Myślę że jeśli allegro podejdzie do tematu logicznie to mogą usunąć tę opinię .

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety  Punkcik za dobry- Czarny Humor🤣

Myślę że jeśli allegro podejdzie do tematu logicznie

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pulkownik66 

To się może udać, chyba że trafi na pracownika z logiką w stanie hibernacji😁

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@msontag Sam widzisz co napisał, mieszka w lesie i pewnie rozmnaża teraz owady aby las był szczęśliwy. Skończy to zmieni 😄 . Napisz mu dokładnie jak to zrobić, bo będzie musiał pewnie prosić allegro o możliwość zmiany 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
msontag
#8 Zapaleniec#

Człowiek robi zasuwa a taki g... zepsuje Ci opinie nawet nie zadzwoni, nie napisze a opinie wystawić potrafi w mgnieniu oka, a później jak okazuje się że nie miał racji owady się wybudziły to cisza i znika

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@msontag tacy już są ludzie lasu. Pojawiają się i znikają, ale mają swoją dumę i jak powrócą to dotrzymają słowa lub nie jak to nie prawdziwy człowiek lasu tylko turysta :d 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@msontag Może mu się telefon rozładował, naładuje i zadzwoni.😂

oznacz moderatorów
msontag
#8 Zapaleniec#

już dostałem któregoś maila z kolei że kierują do kolejnego działu wcześniej prosili o login użytkownika chociaż go podałem no i czekam

oznacz moderatorów
Mahika74
#10 Popularyzator#

Trochę podobna sytuacja- klientka wystawiała mi negatywa, jednak dogadałyśmy się, że go usunie. Z powodów technicznych usunąć go nie mogła, potem minął czas na jego usunięcie, allegro nie bardzo mogło mi pomóc, a ja męczyłam klientkę aż do skutku- miała mnie serdecznie dosyć, ale komentarz usunięty 🙂 Nie poddawaj się- dzwoń, pisz @. 

oznacz moderatorów
msontag
#8 Zapaleniec#

uu udało się usunęli. 🙂

oznacz moderatorów