anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący licytował 14 aukcji dla zabawy

Anias1967
#7 Wielbiciel#

Witam. Jestem sprzedawcą na allegro lokalnie od roku czasu lecz kolejny raz przytrafiła mi się taka sytuacja gdzie "kupujący" wylicytował mi towar i za niego nie zapłacił. Nigdzie tego nie zgłaszałam gdyż jestem sprzedawcą nie konfliktowym lecz teraz to co zrobiła jedna kupująca to przeszło po za granicę moich cierpliwości i postanowiłam udać się do was z pomocą mianowicie:

Użytkowniczka wylicytowała mi 14 aukcji (zakończyły się 10.08 oraz 11.08) po upływie 5 dni zakup został anulowany. Skontaktowałam się z Panią która licytowała z zapytaniem kiedy dokona płatności w odpowiedzi usłyszałam: "Wiesz co z tego towaru co kupiłam nie ma rzeczy które jakoś mnie interesują więc niech one się wznowią". Dostałam szoku co usłyszałam.

Teraz moje pytanie do grupy oraz do moderatorów: Co z taką osobą zrobić gdyż nie chciałabym aby to się powtórzyło. To nie jest jedna aukcja gdzie została zamrożona a "14 szt".

Z całego serca będę wdzięczna za waszą pomoc.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Anias1967 Jeśli ta kupująca ponownie przystąpi do Twojej licytacji i po jej wygraniu znów jej nie opłaci, odezwij się do nas ponownie. Na tym etapie mogę jedynie zapewnić, że nie wspieramy takich praktyk. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@nat_not czy14 nieopłaconych ofert nie jest już wystarczającym powodem do pojęcia działania. Chociaż ☝️ pogrozić

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Anias1967 Niestety ale tak to jest na AL > Wpuść chama do biura, to atrament wypije

oznacz moderatorów