anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał paczki prowizja smart

lk-28
#8 Zapaleniec#

Allegro lokalnie 

Cześć, sprzedałam przedmiot na Allegro lokalnie, kupujący nie odebrał paczki z paczkomatu. Co teraz? Rozumiem ze paczka do mnie wróci. Co z zapłacona przeze mnie prowizja za tą sprzedaż? Czy Allegro mi ją zwróci? Czy odzyskam tą 1 darmowa wysyłkę (z racji posiadania smarta) Czy muszę zwracać całość kupującemu? Jako osoba prywatna mam taki obowiązek? 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

lk-28
#8 Zapaleniec#

Uśmiałam się 😂 ale masz racje. A na allegro jestem głównie kupującym, sprzedaje od niedawna, wiec w tych tematach dopiero raczkuje

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@lk-28 więc polecam się zastosować do tego co pisałem jako na radach osoby co siedzi tu na forum od roku i widziała już takie chamskie wały, że osiwieć można. Potraktować allegro jako sprzedaż okazjonalną, a nie główne źródło dochodu i podziałać u konkurencji co nie ma tak porąbanej polityki prokupującej. Pamiętaj tylko codziennie sprawdzać wiadomości dyskusje bo za to że się zapomnisz możesz ap po głowie dostać... aha i pamiętaj jako sprzedawcy nie przysługuje ci tutaj absencja chorobowa, ze zdarzeń losowych, odpowiadasz za wszystko nawet jak cię kupujący rozjedzie na pasach, przywali w ciebie meteoryt, znajdziesz się w epicentrum trzęsienia ziemi lub innej klęski żywiołowej i wywali neta w całym kraju... poza tym jak niechcący walniesz w kalendarz to doliczą ci ap do kosztów pogrzebu bo terminowo nie odpowiedziałaś w dyskusji z zaświatów i nie pokajałaś się do roszczenia kupującego akceptując wszystkie żądania z całowaniem w pupcię łącznie.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@az1rael napisał "a kupujący analfabeta może nawet nie czytać co kupuje, "

Właściwie to kupujący nie musi umieć czytać, i to wcale nie musisz być żart.

oznacz moderatorów