anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący się pomylił zamiast 900 to 9000

bojfik
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie, co w takiej sytuacji. Gość się nie odzywa a całą aukcję mi zepsuł bo komputer, który wylicytował tyle nie kosztuje i na pewno tyle nie zapłaci. Na tej badziewnej platformie nie mogę anulować jego oferty a do końca aukcji jeszcze 1 dzień. Zwyczajnie mi **piiip**zielił aukcję, może tam był ktoś kto chciał zalicytować kwotę, która mnie satysfakcjonowała ale ten czajnik to zablokował.

To jest ta aukcja

https://allegrolokalnie.pl/oferta/komputer-i5-7400-3ghz-16gb-ram-asus-gtx1050-ssd

Miał ktoś taką sytuację? I co znowu będę wystawiał i znowu tydz. w plecy?

Widzę na grupie że ktoś ma taki sam przypadek, a ja akurat w przypadki nie wierze. Żądam odpowiedzi majstrów od allegro jak takiego debila zablokować.

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

TomekBoruc
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem  kilka ofert jako licytacje i dziś wszystkie mają oferte 9000PLN. Sprawdziłem w innych aukcjach i też tak jest. Co można z tym zrobić bo nie sadze żeby licytacja została zakończona powodzeniem.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@TomekBoruc Ktoś chce bardzo dużo zapłacić za Twoje "skarby". Powinieneś się cieszyć.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

TomekBoruc nie to jakiś żartowniś , zgłaszaj na allegro - pomoc 

oznacz moderatorów

GAMER_PAY
#7 Wielbiciel#

Mi tak samo podbili, zastanawiam się czy czekać te 5 dni czy wystawiać druga drug samą, nie wiem jak z promocja, czy na wznowionej aukcji promocja sie odnawia.

oznacz moderatorów

bojfik
#7 Wielbiciel#

Możesz sobie anulować i tyle. Ja tak zrobiłem. Na lokalnie teraz to tylko kup teraz ale słyszałem też i o takich przypadkach że gościu klika kup teraz i nie płaci. I trzeba znowu wystawiać, może trzeba będzie pomyśleć o zmianie platformy sprzedażowej na coś innego.

oznacz moderatorów

GAMER_PAY
#7 Wielbiciel#

czyli kasy za promowanie nie da sie odzyskać? No to świetnie ten regulamin mają, możesz sobie fake konta zakladać i ludziom z promowaniem aukcje psuć. Genialne

oznacz moderatorów

bojfik
#7 Wielbiciel#

Ja mam inną teorię na temat tego działania. Gość specjalnie licytuje absurdalną kwotę żeby miał pewność że wygra aukcje, po wygraniu otrzymuje dane sprzedającego i można powiedzieć że to nie trolling tylko wyłudzanie danych ludzi. Jak się mylę to mnie poprawcie.

oznacz moderatorów

GAMER_PAY
#7 Wielbiciel#

Ehhh, szkoda naprawdę, nie wiem co ile dni są te fale tego przebijania, bo wiem, że te trole jednocześnie wiele ofert przebijają,  Czy to wogóle sens znowu wystawiania na licytacje jest?

oznacz moderatorów

tomcio06051978
#1 Nowicjusz#

U mnie też jest taki problem. Napisałem do allegro. Szkoda gadać. Tylko problemy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Opisz coś więcej!

oznacz moderatorów

tomcio06051978
#1 Nowicjusz#

Ktoś za licytował mnie na aukcji i ponoć nie można było mniej dać niż 9000,*zl

oznacz moderatorów

bojfik
#7 Wielbiciel#

U mnie też, wygląda mi to na osobę która robi to dla żartu i tym samym blokuje aukcje innym, którzy by chcieli naprawdę kupić. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/komputer-i5-7400-3ghz-16gb-ram-asus-gtx1050-ssd

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@bojfik No raczej się nie pomylił, ale to już wiesz, bo odezwałeś się w innym temacie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

bojfik
#7 Wielbiciel#

Właśnie piszę z obsługą allegro na WhatsUp, zobaczymy co "specjaliśi" wymyślą

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No i nie zapłaci, więc cię blokuje.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Już dawno zaproponowałam allegro wprowadzenie czarnych list, jest gdzieś na forum a tutaj, a tutaj kolejny tylko przykład na to, że taka lista i opcje o których wcześniej pisałam są naprawdę potrzebne.

oznacz moderatorów

bojfik
#7 Wielbiciel#

Dupa, allegro nic nie zrobi. Zakończyć aukcje i wystawiać ponownie

oznacz moderatorów

bojfik
#7 Wielbiciel#

Dane dzbana [edycja]

oznacz moderatorów

Slawek8509
#7 Wielbiciel#

Koles na mojej aukcji licytuje i wpisuje 9000 zl za przedmiot, który nie jest tyle wart.czy ktos juz to ogarnął? Można go zablokować?

oznacz moderatorów