anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wygrał licytację 07/09 i od 9 dni nie mam wpłaty. Kiedy mogę anulować zakup ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tom249
#9 Pomysłodawca#

Witam . Kupujący wygrał u mnie 2 aukcje , obie zakończone w tym samym czasie było to 7 września dziś kończy się 16 września .

Mimo prośby o dokończenie transakcji , jest cisza jak makiem zasiał.

2 dni temu napisałem mu następującą wiadomość:

"Witam .
Proszę o dokończenie transakcji .
Brak wpłaty do końca tygodnia potraktuje jako odstąpienie od umowy i arkusze ponownie trafią na aukcję"

nie wiem czy to dobra praktyka i czy mogę tak zrobić .

Proszę o pomoc co mogę a czego nie...... bo towar atrakcyjny było około 10 licytujących  i przede wszystkim chce sprzedać 🙂

Pozdrawiam 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kytorr
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Tom249 Jeśli to było Allegro Lokalnie, nieopłacona licytacja odnawia się automatycznie z ceną wywoławczą po pięciu dniach.

Jeśli to było zwykłe Allegro, sprzedawca ma 30 dni na opłacenie licytacji, po tym czasie transakcja jest automatycznie anulowana przez Allegro.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Tom249 Cześć. Kupujący ma 7 dni na opłacenie zakupów, po tym czasie możesz wystawić przedmiot ponownie. Po 30 dniach nieopłacony zakup jest anulowany automatycznie
W zakładce Zamówienia możesz złożyć wniosek o rabat transakcyjny. Przy wybranej ofercie kliknij w [Akcje], a następnie wybierz [Zwrot prowizji] - następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka 

7.5.

W przypadku braku innych ustaleń stron Transakcji, Kupujący, w związku z zawartą umową, powinien dokonać zapłaty za Towar w ciągu 7 dni w przypadku Oferty z opcją Kup Teraz lub w ciągu 30 dni w przypadku Licytacji.

oznacz moderatorów