anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zmienił tytuł przelewu tradycyjnego, czy spowoduje to brak wpłaty na moje konto?

MAMY ROZWIĄZANIE!
czapajew231
#8 Zapaleniec#

Kupujący wybrał przelew tradycyjny jako formę płatności za zakup. W nazwie odbiorcy wpisał moje dane zamiast payU.W tytule przelewu wpisał swój nick oraz numer aukcji (11587173538). Wpłata dokonana 27.12.2021. Czy taki błąd spowoduje braku wpłaty na moje konto w allegro?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@czapajew231 Tak, wpłata nie dotrze do Ciebie. Niech kupujący pisze do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f i poprosi o odszukanie tego przelewu oraz przekierowanie go do Ciebie lub do kupującego. Gdy wpłata do niego wróci, powinien przelew wykonać ponownie, niczego w danych nie zmieniając. 

oznacz moderatorów
czapajew231
#8 Zapaleniec#

Kupujący wybrał przelew tradycyjny jako formę płatności za zakup. W nazwie odbiorcy wpisał moje dane zamiast payU. W tytule przelewu wpisał swój nick oraz numer aukcji (11587173538). Wpłata dokonana 27.12.2021. Czy taki błąd spowoduje braku wpłaty na moje konto w allegro?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@czapajew231 

Od afery z PayU związanej z płatnościami od trzecich osób przelew nie zostanie zaksięgowany. Tytuł przelewu musi być identyczny z wygenerowanym przez system. Transakcja nie zostanie opłacona. Pieniądze wrócą do płatnika.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dziewczynki, poprawcie mnie proszę jeśli się mylę.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@czapajew231 tak, spowoduje to brak wpłaty na Twoje konto. Aby przelew tradycyjny poprawnie się zaksięgował kupujący nie może zmieniać jego tytułu ani kwoty transakcji. W tej sytuacji środki wrócą na rachunek bankowy, z którego wykonano przelew. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów