anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujacy wygral 3 lictyacji po czym zaplacil za 1 i pisze ze inne to przez pomylke - co moge zrobic?

MAMY ROZWIĄZANIE!
keraj37
#7 Wielbiciel#

Witam, tak jak w temacie 🙂

 

Allegro NIE lokalne tylko normalne.

 

Mialem trzy licytacje takich samych towarow, kupujacy wygral wszystkie po czym zaplacil za jedna.

Nie jestem przedsiebiorca i sprzedawalem rzeczy uzywane ktorych juz nie potrzebuje.

 

Co moge zrobic w tym temacie by chociaz rekompensate otrzymac za prowizje allegro i stracony czas?

 

Wiem ze nie ma prawnej mozliwosci zrezygnowac z licytacji miedzy nie przedsiebiorcami, ja tylko chce pojsc na reke gdyz rozumiem pomylkem, ale tez nie chce abym doplacal do interesu.

 

Nwet nie widze w allegro zadnych opcji typu, anulowania itd jedynie w zakladce statusu.

 

Dzieki

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie zmusisz go do zapłaty ale możesz po 7 dniach złożyć wniosek o zwrot prowizji za aukcje nieopłacone.

oznacz moderatorów
keraj37
#7 Wielbiciel#

Chyba mowisz o lokalnie, ja wyraznie napisalem ze na normalnym allegro sprzedaje

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@keraj37 O normalnym mówię (na AL jest 5 dni na wpłatę) .Na normalnych przy sprzedaży towarów na aukcjach kupujący mają 30 dni na wpłatę ale jak masz pewność że klient rezygnuje to możesz już po 7 dniach pisać wniosek o zwrot prowizji a aukcje samemu wznowić.

oznacz moderatorów
keraj37
#7 Wielbiciel#

Aha rozumiem

oznacz moderatorów
keraj37
#7 Wielbiciel#

Chcialem sie tez zapytac ile to wszystko bedzie kosztowac (prowizje itd) abym wiedzial ile zarzadac rekompensaty

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ty nie możesz żądać rekompensaty ,allegro zwróci ci tylko tyle prowizji ile wzięli (o ile aukcje nie były wyróżnione) bo tego nie oddadzą jak również nie odzyskasz kosztów wystawienia ani swojego zmarnowanego czasu .Na allegro zaznaczasz "zwrot prowizji" i będzie ci się wyświetlać ile ci mogą zwrócić .

oznacz moderatorów
keraj37
#7 Wielbiciel#

Dzieki tak tez zrobie

oznacz moderatorów