anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier 24 poczta polska

SirGuardian
#10 Popularyzator#
Spoiler
Kurier 24 poczta polska

Witam


Do tej pory korzystałem tylko z usług inpostu i przy 5 zamówieniach miałem darmowy podjazd inpostu do domu i zabierał paczki.

Allegro ostatnio zmusza nas do poczty polskiej czy bez podpisywania jakiej kolwiek umowy i kontaktowania się z nimi mogę też mieć taką usługę? pozdjazd po odbiór paczek? . Przyznam że w inpost jest to banalne jak zwykłe nadawanie paczek zmienia się tylko jedną rubrykę w menadzerze inpost i tyle.  A jak to jest z począ polską np kurierem 48 czy tam 24 😛 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SirGuardian, aby Twoje oferty miały oznaczenie Smart!, udostępnij jedną z poniższych metod dostawy w ramach Allegro Smart!:

  • Allegro Kurier DPD
  • Allegro Pocztex Kurier 48
  • Allegro Kurier UPS (do 10 kg).

Dzięki Wysyłam z Allegro, z każdej z tych metod skorzystasz bez podpisywania umowy własnej z przewoźnikiem - dotyczy to zamówień opłaconych z góry.

  •  
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Ale co ta odpowiedz ma do mojego zapytania? 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@SirGuardian Spróbuje przetłumaczyć ci co autorka miała na myśli 😁 @mr_oma wyjaśniła ci, że podjazdy poczty są płatne, ale żeby nie stracić smarta możesz skorzystać z innych usług kurierskich. Szkoda tylko, że poszła na skróty i zrobiła kopiuj/wklej, a nie wyjaśniła ci, że jedyną opcją z darmowym podjazdem i bez umowy jest DPD (chyba że wysyłasz pobraniówki, to wtedy jest potrzebna umowa). Od siebie dodam, że DPD podjeżdża bezpłatnie nawet po 1 przesyłkę.

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

dzięki czyli oprócz inposta jeszcze DPD ma taką opcje a powiedz mi czy DPD ma swoją platformę do drukowania etykiet jak INPOST? bo nie chce korzystać z tego wysyłam z allegro bo jest to mega słabe. Na inposcie drukuje jednocześnie ile chce etykiet a dane same się pobierają.. Z wysyłam allegro muszę etykiete robić po etykiecie. A DPD ma coś swojego ?

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Bo z Inpost jest tak że loguje się do menadzera paczek inpost na stronie inposta i tam moje konto inpost połączone jest z allegro i tam na inpost widać wszystkie zamówienia z allegro co jest super i tam zaznaczam podjazd pod mój dom dla przesyłek. A w DPD gdzie zamawiam podjazd czy na stronie dpd  dane zamówień z allegro już tam są?  

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@SirGuardian DPD ma taką platformę

https://online.dpd.com.pl/ (można importować zamówienia z allegro) ale tam trzeba mieć podpisana umowę lub skorzystać z narzędzia allegro https://wysylam.allegro.pl/

oznacz moderatorów