anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurierzy Inpost

Rahim456
#8 Zapaleniec#

Witam! Od niedawna zacząłem sprzedaż na allegro. Do tej pory chodziłem do paczkomatu nadawać paczki lub do punktu. Mam na ten moment ok 20-30 paczek dziennie i chciałbym zamawiać kuriera Inpost, ale nie wiem jak to zrobić. Wiem, że od 5 przesyłek się dodatkowo nie płaci, a na stronach do zamawiania kuriera wszędzie naliczają się duże opłaty. W jaki sposób zamówić Kuriera, aby odebrał moje przesyłki nadawane do paczkomatów? Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Rahim456 w MP klikasz ,, moje konto - moje punkty odbioru - dodaj nowy punkt ,, po weryfikacji możesz zamawiać kuriera oznaczając paczki / ptaszkiem 😁/ na dole zamów kuriera ... dalej intuicyjnie .

oznacz moderatorów

Rahim456
#8 Zapaleniec#

Co zrobić jeśli nie mam aktywnego pola "zamów kuriera"?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Coś pominąłeś ale: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rahim456 Wyczyść pliki cookies i pamięć podręczną oraz sprawdź, czy to pole jest również nieaktywne w innej przeglądarce. Jeśli to nie pomoże, prześlij tutaj proszę cały zrzut swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rahim456
#8 Zapaleniec#

Poradziłem sobie. Wcześniej źle to zrobiłem. Dzięki🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Rahim456 Cześć 🙂 Proces zamówienia kuriera w Managerze wyjaśnił @mdrogeria 🌼 Być może przydatna będzie również ta instrukcja

Jeśli chcesz, możesz również nadawać takie paczki bezpośrednio z Allegro. Z narzędzia Wysyłam z Allegro skorzystasz, jeśli masz podpisaną umowę z przewoźnikiem InPost. 

Podjazd kuriera możesz zamówić od razu podczas zamawiania paczek lub wybrać opcję bez podjazdu kuriera, a następnie domówić podjazd w zakładce Zamówione przesyłki. 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów