anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja WOŚP się zakończyła, ale pan, który ją wygrał, nie widzi tego do opłacenia.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Wystawiałem przedmiot na licytacji WOŚP.
Licytacja się zakończyła, ale pan, który ją wygrał, nie widzi tego do opłacenia na swoim allegro.
Co mamy zrobić, żeby on mógł ją opłacić?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Aż sam wylicytowałem coś na WOŚP, żeby sprawdzić, jak to wygląda. Jak się skończy licytacja to kompletnie nic nie da się zrobić. Nie ma opcji Anuluj Zakup ani żadnej innej podobnej. Umarł w butach.

oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ : Zorientowałem się, że z jakiegoś powodu moje dwa pytania zostały połączone w jeden wątek. Kompletnie nie rozumiem jak to działa. Może więc odpowiedź umknęła więc przypomnę: Pan, którego ja widzę jako zwycięzcę licytacji pisze mi, że on widzi ją jako niewygraną. Złożył reklamację ale w odpowiedzi napisano mu, że to nie on jest zwycięzcą. 

No to w tej sytuacji nie wiadomo kto jest zwycięzcą? Z kim mam się kontaktować?

IMG_20230201_183951.jpg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZMalinowski1968 Połączyłam Twoje dwa wątki w jeden temat, bo dotyczą tej samej oferty. Sprawdziłam już tę korespondencję i to jedna i ta sama osoba, ale napisała do nas z innego konta, dlatego otrzymała taką wiadomość. Twoją licytację wygrał login ge.....702 , natomiast wiadomość była wysłana z konta ge......970. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ZMalinowski1968
#8 Zapaleniec#

Co prawda nie dotyczyło to tej samej oferty ale dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów