anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit dwóch ofert a zestawy produktowe

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Wiem, że normalnie możemy opublikować 2 oferty tego samego produktu na wszystkich swoich kontach razem. Pytanie jak to działa w przypadku zestawów produktowych (gdzie 2(+) produkty są do kupienia w jednej ofercie) – czy one też się liczą do tego limitu dwóch publikacji?

Z tego co widzę zestawy można publikować tak, że używamy EAN produktu głównego, albo EAN własny (przynajmniej przez Baselinker), zatem być może to też ma znaczenie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@prestin_pl Ograniczenie dotyczy liczby ofert. Jeśli oferujesz zestaw dwóch produktów, ale w jednej ofercie pojawia się on raz na liście - ofertę wyświetlimy w kategorii, w której znajduje się produkt główny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedź, ale przyznam, że nie rozumiem tego w kontekście mojego pierwotnego pytania. Zatem może posłużę się przykładem:

Powiedzmy, że mam opublikowany produkt np. lampkę biurową. Mam już opublikowane 2 oferty tego produktu.

Pytanie teraz czy zestawy ofert (przykładowo): Lampka + żarówka, Lampka + flamaster, Lampka + długopis   - to jest traktowane jako dodatkowe oferty tego samego produktu czy zupełnie odrębne i nieliczone do tego limitu dwóch ofert. Zaznaczyć należy, że produkt główny to lampka cały czas, zatem zakładam, że to raczej będzie w tej samej kategorii. A nawet jak dla jakiegoś produktu umieszczę go w innej kategorii, to i tak jak rozumiem ryzykuję tym, że Allegro może to przenieść i niespostrzeżenie się to znajdzie w tej samej.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@prestin_pl Sprawdź proszę tutaj, jak działają zestawy produktów. Z tego, co teraz piszesz, wynika, że może Ci chodzić o zestawy ofert. W tym drugim przypadku łączysz ze sobą konkretne oferty i tutaj już ograniczenie ma zastosowanie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Wiem, że te nazwy często bywają stosowane zamiennie i mylone, ale mnie właśnie chodzi o zestaw produktów, a nie zestaw ofert. Zatem nie ma tutaj pomyłki w nazewnictwie. 

oznacz moderatorów