anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup przez fikcyjne konto.

Client:117862569
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Proszę o anulowanie transakcji sprzedaży i obciążenia mojego konta, wystawionej przeze mnie konsoli PS5. Klient nie odebrał towaru i nie ma z nim kontaktu. Proszę również o blokadę konta klienta. Poniżej screen z danymi klienta:

p2.JPG

p3.JPG

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:117862569 W sprawie zwrotu naliczonych opłat napisz proszę przez ten formularz. Do konta klienta uzyskała dostęp nieuprawniona osoba i to ona dokonała zakupu. Sprawa została wyjaśniona, dlatego w tej chwili konto nie będzie zablokowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

@nat_not u mnie na koncie kolejny już raz dochodzi do zakupu z fikcyjnego konta.

Ja sobie radzić i w jakiej kolejności ?

Numer telefonu fałszywy. Kupujący nie odpisuje na wiadomości komunikatorem Allegro.

Prowizja 103,69 

Każdy taki dowcip kosztuje, więc poproszę krok po kroku instrukcję, jak sobie radzić ?

 

Client:123140249 nr oferty  13040816882 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

1405,00 zł

 

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@brakestop ustawiasz kup teraz o wysyłkę przewoźnikiem jak ktoś chce odebrać na miejscu to po opłaceniu kup teraz umawiasz sie na odbiór kupujący podpisuje pokwitowanie że towar odebral osobiście i zwrociles mu do ręki koszt nadania w kwocie x 

oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

@az1rael

Ja mam tylko opcje KUP TERAZ. Tu nie wybrano opcji odbiór osobisty, a wysyłka za pobraniem UPS do Karpacza. Imię nazwisko Ukraińskie i numer telefonu Ukraiński - nieistniejący. Prawdopodobnie wymyślony. Oczywiście adres dostawy to pokój w luksusowych Apartamentach w Karpaczu. Zestaw ciężkich elementów tylnego napędu auta dostawczego 3.5tony 😉

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów