anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Link afiliacjyjny

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:45414045
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry .W regulaminie allegro polecam znalazłam punkt 

  1. Uczestnik akceptuje, że publikowane w ramach Programu Oferty powinny zostać przez Uczestnika odpowiednio oznaczone, za pomocą oświadczenia o takiej samej lub zbliżonej treści: „To link afiliacyjny programu Allegro Polecam. Mogę otrzymać nagrodę, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tego linku.

Czy jeśli wklejam link np :

https://allegro.pl/oferta/plansze-edukacyjne-przypadki-deklinacja-a4-10586242412?utm_medium=afiliacj...

To czy mogę dopisać do tego słowa Polecam stronę allegro.Czy muszę wkleić całe te zdanie :

To link afiliacyjny programu Allegro Polecam. Mogę otrzymać nagrodę, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tego linku.

Czy wystarczy samo słowo afiliacja w linku .Proszę podać przykład linku wraz z odpowiednim oznaczeniem .

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
Vetinari
#9 Pomysłodawca#

@Client:45414045tego rodzaju sprawy reguluje polskie prawo, zgodnie z którym materiały promocyjne, reklamy itp. zawsze muszą być oznaczone. Dlatego samo "Polecam Allegro" nie wystarczy. Zapoznaj się z tym artykułem, który dobrze naświetla sprawę.

oznacz moderatorów