anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Linki w aukcjach

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie przesadzacie z tymi blokadami linków? Chciałam wystawić na lokalnym kieckę którą kupiłam w zeszłym tygodniu i założyłam raz na komunię. Stwierdziłam, że rozsądnie będzie podać link do aukcji gdzie ją kupiłam na głównym allegro gdzie znajdą więcej informacji. Wyświetlił się komunikat o linkach ale ponieważ tego co tam pisałam link do głównego allegro nie naruszał, a przycisk wystawiania nadal był pomarańczowy to próbowałam wystawić dalej. 20 prób dalej nadal nic z tego. Usunęłam link z aukcji i tu już totalne zdziwienie. Bo 10 prób dalej nadal nie chciało się wystawić. Musiałam zrobić aukcje na nowo i dopiero poszło. TO ŚMIESZNE. Każda szanująca się firma dopuszcza linki do własnych stron. Tylko na allegro nie można dać linku do allegro. 

Zrzut ekranu 2022-05-17 083158.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sama wiesz ,będąc tu na forum ile pozbawionych logiki działań oferuje nam portal .

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Wiem ale to mnie wkurzyło. Nawet nie sam link tylko to, że musiałam aukcje na nowo robić bo samo usuniecie linka nie pomogło... Pierwsza z brzegu gierka produkcji garażowej potrafi ustawić to tak by własne linki chodziły, a wielkie allegro...

oznacz moderatorów