anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Literówka w emailu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Perej
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie czy jest możliwość aby Allegro popełniło literówkę w mailu?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Perej
#7 Wielbiciel#
Witam, mam dość dziwną sprawę, kupujący twierdzi że opłacił zamówienie, ale ja w zamówieniu mam że płatność rozpoczęta (nie zakończona). Dostałem takiego maila i teraz pytanie czy ten mail jest od prawdziwego allegro? (literówka "Kupującemy")

Od: Client:1007***** (Allegro)
Temat: Client:1085***** dokonał zapłaty za zakupy
Witaj Perej!
Każdy email od Allegro zawiera Twoje dane *
Client:1085***** dokonał zapłaty za zakupy.
NazwaFalchion Knife Tiger Tooth (factory new) (10614977884)
Kwota690,00 zł
Koszt dostawy0,00 zł
Zapłacono690,00 zł
KupującyClient:1085*****
SprzedającyPerej
Data operacji15 Kwiecień 2021, 19:53:54
Płatność8541*****
Informacja dotycząca płatnościBrak aktywacji usługi Przelewy24, środki do wypłaty będą dostępne dnia 16.04.2021 - Możesz dostarczyć opłacony towar Kupującemy.
Forma dostawyPłatność elektroniczna (e-mail)
Wiadomość dla sprzedającegohttps://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=1028922242&token=d7yh****

Od realizacji usługi nie jest pobierana opłata. Wiadomość została wysłana na zalecenie PayPro S.A. w związku z brzmieniem art. 24 Ustawy o usługach płatniczych.


Przydatne informacje
  • Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania tego typu wiadomości, przejdź do zakładki: Saldo i wypłata środków.
  • Wypełnione przez Kupujących karty płatności znajdziesz w Opcjach w zakładce Sprzedane.
Pozdrawiamy,
Zespół Allegro
Jeśli otrzymasz powiadomienie od Allegro niezaadresowane imiennie do Ciebie usuń je. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa w mailach znajdziesz w centrum bezpieczeństwa Allegro.
Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 34 000 000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-79
 
 
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Na Allegro taka informacja wygląda całkiem inaczej.

Nie wiem jak jest na Allegro Lokalnie.

Przecież stan konta i wpłaty bardzo łatwo sprawdzić/.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Perej
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi tutaj dokładnie o to zdanie, 
Brak aktywacji usługi Przelewy24, środki do wypłaty będą dostępne dnia 16.04.2021 - Możesz dostarczyć opłacony towar Kupującemy.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Perej a masz kasę w zakładce Środki i historia operacji bo mam wrażenie że to podrobiony mail 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Info o wpłacie otrzymujesz na e-mail i - jak pisze kostas11  - możesz sobie sprawdzić.

Jeśli chodzi o literówkę "Kupującemy" to jest możliwa. To nie odpowiada Allegro, tylko pracownik Allegro. Natomiast nigdy nie spotkałem si z takim dokładnym określeniem daty (a miałem już różne przypadki).

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Perej
#7 Wielbiciel#

Jeszcze kolejna sprawa, gdy wchodzę w szczegóły płatności to piszę mi że operacja była wykonana przez payu

oznacz moderatorów
Perej
#7 Wielbiciel#

@kostas11  właśnie nie mam i to mnie też zastanowiło, kupujący wciskał cały czas że jutro powinna mi kasa dojść

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Perej kasa dochodzi od razu o ile zapłaci, stara sztuczka, poinformuj allegro bo i tak pewnie nie kupi 😞 a wysyłaj zawsze jak kasę masz na allegro finanse !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Perej
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc, zgłoszę to allegro

oznacz moderatorów