anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Literówka w nazwisku na koncie

ikce1
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie, w dalszym ciągu nie mam od Państwa informacji jak mam dokonać zmiany na moim koncie blednie wpisanego nazwiska? Parokrotne starania nie przyniosły rezultatu a w chwili obecnej nie dostałem przelewu na konto przez literówkę na moim koncie w Allegro

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ikce1 Proszę, żebyś napisał w tej sprawie przez formularz. Odpowiedni zespół zajmie się tym problemem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ikce1
#7 Wielbiciel#

Witam, jak na teraz to nikt mi nie pomógł a to co widzę konto zostało zawieszone jeszcze nie wiem dlaczego bo byłem na zastrzyku a nikt nie dzwonił.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Mi kiedyś literówkę poprawiono w ciągu doby, bez kontaktowania się, jedynie po wprowadzeniu zmian przez formularz, ale chyba dlatego tak szybko, że na koncie do wypłaty nic nie było 🙂

oznacz moderatorów

ikce1
#7 Wielbiciel#

Mi właśnie zablokowano konto....

oznacz moderatorów

ikce1
#7 Wielbiciel#

Pomimo upływającego czasu nikt z Allegro nie nie poprawił moich danych - ja parokrotnie pisałem prośby o przelanie pieniędzy na konto jednak ostatnio nikt nawet nie odpisuje ewentualnie raz na dobę to jest absurd żeby sprzedający który regularnie opłaca Allegro nie mógł otrzymać swoich pieniędzy co jest jednoznaczne , że nie może wydać zakupionego sprzętu nabywcy. Odpowiedź z Allegro , że jestem zobowiązany sprzęt wydać kupującemu co oczywiście jest normalne ale kto wyda sprzęt bez pieniędzy?   

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ikce1 Widzę, że zmiana danych i kwestia wypłaty środków jest wyjaśniana w wiadomości nr 09589153. Proszę, żebyś poczekał na kolejną odpowiedź. Rozumiem, że czas oczekiwania się wydłuża i nie jest to komfortowa sytuacja, ale udzielamy odpowiedzi najszybciej jak to możliwe.

Dodatkowo przypominam o konieczności wyjaśnienia przyczyny blokady Twoich pozostałych kont. Może mieć to wpływ na pozytywne rozwiązanie problemu na koncie, z którego piszesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ikce1
#7 Wielbiciel#

Co to znaczy wyjaśniona? Allegro otrzymało pełny komplet dokumentów oraz ma potwierdzenie, że konto bankowe należy do mnie czyli dla każdego jest zrozumiałe komu przelać pieniądze za sprzedaż na Allegro. Sprawa rzekomych kąt które Allegro próbuje przypisać do mojej osoby uważam za wyjaśnioną. Mam jedno konto które zostało zablokowane. Proszę ponownie o odblokowanie mojego konta ikce1 i wypłatę środków na moje konto bankowe  

ikce1

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ikce1 Uważasz sprawę pozostałych kont za wyjaśnioną, a my niestety nie. Nie przyznajesz się, że masz z nimi jakikolwiek związek, a nazwisko, które chcesz wprowadzić na konto ikce1 pojawia się w danych każdego z pozostałych kont (podobnie jak inne informacje). 

Przypuszczam więc, że zakładając konto, którego dotyczy obecny problem, celowo podałeś inne nazwisko, byśmy nie powiązali Cię z pozostałymi kontami. Teraz niestety nie możesz wypłacić zgromadzonych na nim środków, bo dane z ustawień są nieprawdziwe.

Środki mogą zostać przekazane wyłącznie na konto bankowe, którego dane są zgodne z danymi konta Allegro.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ikce1
#7 Wielbiciel#

Nazwisko a właściciel konta to dwie zupełnie odmienne sprawy, które zostały wyjaśnione w rozmowie z pracownikiem dzwoniącym, fakt jest niezmienny skoro Państwo  posiadacie moje poprawne dane zgodne z danymi bankowymi to kwota powinna być przelana natychmiastowo na konto. Jest to potwierdzone prawnie. Dysponowanie środkami osoby 3-ciej bez jej zgody jest niezgodne z prawem co równocześnie blokuje kupującego z możliwością odbioru zakupionego sprzętu. Czekam na przelew i odblokowanie konta.

ikce1  

oznacz moderatorów