anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam blokadę sprzedaży

klemens1133
#7 Wielbiciel#

Witam. Posiadam konto na allegro od 14 lat , miałam wystawionych około 90 ofert , zablokowano mi konto już w grudniu ponieważ komuś ze znajomych czy pracowników allegro się nie spodobałam, pewno coś kupili odemnie. Obecnie mam 12 pozytywnych komentarzy i jeden negatywny i to według nich jest nie dobry wynik sprzedaży, Mam blokadę konta. Cała moja praca z fotografowaniem, opisem wystawieniem poszła na marne, po 60 dniach oferty są przesłane do archiwum z którego nic nie odzyskasz. Tak oni działają jak im z czymś podpadniesz. Zastanówcie się i wybierz coś podobnego, ale trochę normalniejszego.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Spróbuj tego negatywa się pozbyć ale możesz to zrobić jedynie przekonując tego co go postawił do jego usunięcia.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@klemens1133 Otrzymałaś już od nas informacje na temat warunków odblokowania konta. 

Mogę podpowiedzieć w kwestii ofert przenoszonych do archiwum, że jeśli edytujesz w ofertach cokolwiek, może to być na przykład  czas wysyłki grupowo we wszystkich ofertach, to czas 60 dni będzie liczony od nowa. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

klemens1133
#7 Wielbiciel#

Teraz nawet blokują wysłanie wiadomości na innych komunikatorach.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Co za wiadomość Ci zablokowali? Na jakim komunikatorze?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@klemens1133 dublowanie wątków jest niedozwolone 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@klemens1133 Możesz napisać coś więcej?

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Ale skąd wiesz że to ktoś ze środowiska bliskiego Allegro? I dlaczego miałby wybrać właśnie ciebie? Moim zdaniek

przypadek i negatyw jak każdy inny którego każdy z nas doświadczył… to prawda że Allegro leci po równi pochyłej ale nie szłabym tak daleko 

oznacz moderatorów