anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam blokadę sprzedaży

klemens1133
#7 Wielbiciel#

Witam. Posiadam konto na allegro od 14 lat , miałam wystawionych około 90 ofert , zablokowano mi konto już w grudniu ponieważ komuś ze znajomych czy pracowników allegro się nie spodobałam, pewno coś kupili odemnie. Obecnie mam 12 pozytywnych komentarzy i jeden negatywny i to według nich jest nie dobry wynik sprzedaży, Mam blokadę konta. Cała moja praca z fotografowaniem, opisem wystawieniem poszła na marne, po 60 dniach oferty są przesłane do archiwum z którego nic nie odzyskasz. Tak oni działają jak im z czymś podpadniesz. Zastanówcie się i wybierz coś podobnego, ale trochę normalniejszego.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Spróbuj tego negatywa się pozbyć ale możesz to zrobić jedynie przekonując tego co go postawił do jego usunięcia.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@klemens1133 Otrzymałaś już od nas informacje na temat warunków odblokowania konta. 

Mogę podpowiedzieć w kwestii ofert przenoszonych do archiwum, że jeśli edytujesz w ofertach cokolwiek, może to być na przykład  czas wysyłki grupowo we wszystkich ofertach, to czas 60 dni będzie liczony od nowa. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

klemens1133
#7 Wielbiciel#

Teraz nawet blokują wysłanie wiadomości na innych komunikatorach.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Co za wiadomość Ci zablokowali? Na jakim komunikatorze?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@klemens1133 dublowanie wątków jest niedozwolone 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@klemens1133 Możesz napisać coś więcej?

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale skąd wiesz że to ktoś ze środowiska bliskiego Allegro? I dlaczego miałby wybrać właśnie ciebie? Moim zdaniek

przypadek i negatyw jak każdy inny którego każdy z nas doświadczył… to prawda że Allegro leci po równi pochyłej ale nie szłabym tak daleko 

oznacz moderatorów