anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z nadaniem przesyłki wysyłam z allegro metoda Allegro One Box (Allegro One Kurier),

MAMY ROZWIĄZANIE!
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z nadaniem przesyłki wysyłam z allegro metoda Allegro One Box (Allegro One Kurier),pokazuje się komunikat 

Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki: Problem z nadaniem przesyłki. Skontaktuj się z nami. Pomożemy jak najszybciej.

 

Próbowałam już wylogować się i ponownie nadać odświeżam stronę i dalej nic ,proszę o pomoc

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Instinct41 Cześć. 🙂 Podaj mi proszę numer tego zamówienia 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

Witam nr zamówienia : 3daad861-052c-11ed-a3da-25f1687bc1c6

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Instinct41 Dziękuję 🙂 Już wyjaśniam. Problem wynika z faktu, że Twój kod pocztowy nie jest jeszcze obsługiwany przez Allegro One Kurier. Nie powinieneś udostępniać takiej opcji w swoim cenniku dostaw (lub przed jej włączeniem powinieneś sprawdzić, czy usługa jest dostępna w Twoim mieście). 

Dostępność usługi Allegro One Kurier sprawdzisz na tej stronie: https://allegro.pl/kampania/one/kurier

ko_alka_0-1658134565945.png

W takim wypadku są dwa rozwiązania: możesz poprosić Kupującego o anulowanie zamówienia i dokonanie nowego z wybraniem innej wysyłki lub wysyłka na własną rękę po ustaleniu kosztów z Kupującym. 

Bardzo ważne jest to, żebyś usunął tę metodę dostawy ze swojego cennika, bo obecnie nie będziesz w stanie nadać takiej paczki. Pozostaw tylko One Boxa i One Punkt jako osobne pozycje zamiast pakietu z One Kurierem. 

Możesz ewentualnie napisać wiadomość mejlową na . Tam zweryfikujemy, czy możemy na Twój adres udostępnić podjazdy naszych kurierów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

Tak podejrzewałam boję się tych nowych metod udostępniać i się stało nie doczytałam dziękuję bardzo za pomoc 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Instinct41 Rozumiem. Pamiętaj, że w razie potrzeby zawsze pomożemy i doradzimy tutaj na Gadane - więc jakbyś miał jakieś pytania, to daj znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście ,dziękuję jeszcze raz za błyskawiczną pomoc

oznacz moderatorów
WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

@ko_alka To ja powiem inaczej, wydzwanialiście do mnie żebym to uruchomił - zgłaszałem problem że wcześniej to aktywowałem i nie mogłem tego nadać. dostałem zapewnienie że konsultant sprawdził po kodzie pocztowym że usługa działa i nie działa! 

Po raz kolejny, teraz siedzę i wydzwaniam piszę na czatach i nikt nic nie wie czemu to nie działa. 

 

Porażka z waszymi pomysłami...  Proszę teraz do mojego klienta zadzwonić i mu to wyjaśnić bo ja nie zamierzam!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WojCzar_PL Czy mogę Cię prosić o numer korespondencji, w której zostałeś poinformowany, że usługa Allegro One Kurier jest dostępna dla Twojego kodu pocztowego?

Możesz skorzystać z metod dostawy Allegro One Box i One Punkt, ale przed udostępnieniem usługi Allegro One Kurier należy sprawdzić jej dostępność tutaj: https://allegro.pl/kampania/one/kurier 

Wszystkie informacje znajdują się w cennikach dostaw: 

ko_alka_0-1658136926533.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Nie podam numeru korespondencji bo go nie znam. Zadzwoniliście do mnie na telefon, konsultant sprawdził po kodzie pocztowym że kurier może przyjeżdżać i odbierać paczki ode mnie, poinformowany zostałem o godzinach granicznych, Pani nawet przez telefon podyktowała mi gdzie mam kliknąć i co zrobić aby to aktywować. 

Za wiele rozmów z wami nie prowadzę więc bez problemu to sprawdzicie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WojCzar_PL Nie mam możliwości sprawdzenia tego, jakie informacje zostały Ci udzielone przez telefon. Bardzo przepraszam w imieniu Allegro, jeśli zostałeś wprowadzony w błąd. Sprawę przekazałam do odpowiedniego zespołu i sytuacja zostanie zweryfikowana. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

podobno rozmowy rejestrujecie, ale zapewne tylko aby nagrywać co mówi jedna strona. Nie ważne. 

Po raz drugi z waszą dostawą mam problem trzeci raz nie dam się zrobić w .. balona...

oznacz moderatorów