anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Managera Przesyłek InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
gn-sklep
#8 Zapaleniec#

Jeśli nie mam podpisanej umowy z InPost i chcę nadać przesyłkę w ramach ''SMART" metodą dostawy "Allegro Paczkomaty InPost" przez "Managera Przesyłek InPost", według jakiej stawki będę się rozliczał, standardowej (na przykład 10,95 zł i 15,39 zł) czy tańszej, negocjowane przez Allegro ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:44052296
#21 Demiurg#

@gn-sklep musisz powiązać konto allegro z inpost wg  podanej instrukcji na stronie i wtedy będziesz mógł nadawać w cenach proponowanych przez allegro

Przy łączeniu kont należy zwrócić uwagę aby odblokować wyskakujące okienka.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@gn-sklep Stawka 10,95 zł to jest właśnie ta niższa, wynegocjowana przez Allegro. Standard bez umowy to na dziś już 16,99 zł.

Żeby korzystać z tej preferencyjnej stawki musisz powiązać swoje konto Allegro z InPostem, jak napisał kolega. Tu jest cała instrukcja

oznacz moderatorów
gn-sklep
#8 Zapaleniec#

Miałem na myśli tę stawki:

od 40 do 49,99 zł - 1,59 zł

od 50 do 59,99 zł - 2,09 zł

od 60 do 79,99 zł - 2,89 zł

od 80 do 119,99 zł - 3,99 zł

od 120 do 199,99 zł - 6,69 zł

od 200 zł - 8,69 zł

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@gn-sklep To są stawki, które Allegro pobiera do Ciebie za "darmową" przesyłkę Smart! (klient za nią nie płaci). Opłata jest zależna od wysokości zamówienia wg podanych widełek kwotowych

oznacz moderatorów
gn-sklep
#8 Zapaleniec#

Właśnie o to mi chodziło, czy w ramach "SMART" będę się rozliczał według tych stawek, nie mając umowę z InPost 🙂

Dziękuję za odpowiedzi !!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@gn-sklep tak jak nadasz przez https://manager.paczkomaty.pl/allegro zakładka allegro import to masz wysyłkę za 0 zł a allegro doliczy Ci dopłaty według tych stawek do salda 🙂

To nie są stawki wysyłek, tylko nasz udział w darmowych wysyłkach 😞

inpost45.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów