anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miara - Szybka wysyłka - podaje abstrakcyjny wynik.

Alora-Hurtownia
#12 Orędownik#

Witam serdecznie,
od chwili mojej działalności na Allegro ilość zamówień, która nie została wysłana tego samego dnia - czyt.nieodebrana od kuriera zgodnie z godziną graniczną - oscyluje w granicach 5-10%. Jestem tego pewna, ponieważ dwie główne formy wysyłki dostarczam bezpośrednio do punktu lub centrali: okolice 85% to paczkomaty, 10% DPD, a 5% reszta (tutaj polegam na Allegro Boxach i Żabko punktach.
Wedle miary 'Szybka Wysyłka' wysyłam tego samego dnia zaledwie 35,26% zamówień. Jest to fizycznie niemożliwe, bo jak wspomniałam zarówno punkt odbioru InPost, jak i centrala DPD dają mi gwarant tego, że paczka jest transferowana dalej tego samego dnia. Proszę mi wytłumaczyć jakim cudem system Allegro tak przekłamuje wynik?
Moje przypuszczenie jest takie, że zarówno sobota, jak i niedziela traktowane są jako normalny dzień i paczki, które tego dnia nie 'wyjdą' są traktowane na korzyść ujemnych punktów. Prosiłabym o zmodyfikowanie tego systemu, bo jest w tym przypadku nic niewarty.
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Alora-Hurtownia Czy masz na myśli miarę "szybkie dostawy"? Ewentualnie jest jeszcze miara "wysyłki tego samego dnia" i tam masz 20/20 punktów. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów