anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Minikurier/kurier allegro inpost wymiary

poranek81
#8 Zapaleniec#

Jakie są maksymalne wymiary paczki allegro minikurier i kurier inpost? Sprawdzałem na stronie inpost i tam suma wymiarów wszystkich boków wynosiła 220cm, a na allegro jest napisane, że 160cm. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@poranek81 na stronie Inpostu też jest mowa o 160 cm

https://inpost.pl/pomoc-jaki-rozmiar-moze-miec-przesylka-allegro-kurier24-inpost

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

W przypadku przesyłki Allegro miniKurier24 InPost suma 3 boków nie większa niż 160 cm, przy czym najdłuższy bok może mieć maksymalnie 80 cm. Dodatkowo waga takiej przesyłki nie może być większa niż 10 kg.

Za przekroczenie są słone dopłaty . pilnuj

oznacz moderatorów

HillTrade
#9 Pomysłodawca#

Cześć
W takim razie, w managerze paczek, który gabaryt wybrać, skoro max jest 80cm, a w managerze 64cm?
Produkt ma długość 69cm

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@HillTrade Nadajesz to zwykłym kurierem inpost jako gabaryt D.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

HillTrade jeśli gabaryty przesyłki nie pozwalają na nadanie jej w paczkomacie ustalenie jego w managerze paczek nie ma najmniejszego znaczenia .Istotne jest zachowanie dopuszczalnych wymiarów oraz wagi .

oznacz moderatorów

HillTrade
#9 Pomysłodawca#

też tak właśnie myslalem, wymiary i wage mam zachowana, jednak nie wiem po co mozliwosc wyboru gabarytów, ale to raczej nie istotne

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@HillTrade Bo w paczkomatach nie ma skrytek w gabarycie D, jest to tylko przesyłka kurierska.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kinga_Cat25
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Mam paczkę 73x11x7 cm. Mieści się w wymiarach i wadze, ale w menadżerze jest 64 cm max, czy jak ją nadam w paczkopunkcie bez wybierania gabarytu A, B, czy C to będzie ok czy muszę że zleceniem odbioru kurierem? 

oznacz moderatorów

Kinga_Cat25
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry,

w przypadku usług Allegro miniKurier24 InPost i Allegro Kurier24 InPost należy zwracać uwagę na wymiary wskazane w regulaminie. Maksymalna długość boku: 800 mm, suma długości boków nie może przekraczać: 1600 mm.

Jeśli chodzi o wybór gabarytu paczki w Managerze Paczek, to ma on w tym wypadku znaczenie jeśli paczka ma zostać nadana w urządzeniu Paczkomat. Wtedy oprócz regulaminowych wymiarów, należy dopasować gabaryt do wymiarów danej skrytki A, B lub C. Jeśli wymiary wskazane w regulaminie zostaną zachowane, nie zostaną Pani naliczone dodatkowe opłaty. 

Wskazaną paczkę może Pani nadać w PaczkoPunkcie. 

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres: pomoc@inpost.pl 

oznacz moderatorów

Kinga_Cat25
#8 Zapaleniec#

Rozumiem wszystko. Mam zachowane wymiary 73x11x7 cm to najdłuższy bok nie przekracza 80 cm. Nie nadam jej w paczkomacie to wiem. Chcę ją nadać w paczkopunkcie lub ze zleceniem odbioru kuriera za pomocą menadżera paczek, lecz w menadżerze największy wymiary C ma 64 cm. Czy mogę wysłać paczkę przez paczkopunkt lub zleceniem kuriera i wtedy muszę wybrać gabaryt? Bo podają Państwo, że najdłuższy bok nie może przekraczać 80 cm, a w menadżerze jest 64.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

HillTrade jeśli gabaryty pozwalają na nadanie w paczkomacie i ty masz taką potrzebę musisz zmienić w miarę potrzeby gabaryt skrytki bo standardowo dla minikuriera otworzy się A dla kuriera przyjęta jest skrytka C i nie trzeba zmieniać w MP

oznacz moderatorów