anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mobbingujący użytkownik handlarz.

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

Cześć. Mam ogromy problem z uzytkownikiem nora40. Jest to chłop, który handluje sreberm na allegro. Wypisuje do każdego sprzedawcy a zwłaszcza nowego i próbuje wymusić na nim kupno za grosze lub sugeruje że dany przedmiot jest falsyfikatem.

Czesto atakuje nowych użytkowników i handlarzy i proszę mi wierzyć nie jestem jedyny. 

Często też pisze obraźliwe teksty typu "Piękne masz te falsy ??knoty najwyższych lotów???jeszcze klej wystaje że ciebie jeszcze nie zamknęli???"  Nie miał przedmiotu w ręku i z tego co zaówarzyłem często handule rzeczami wtórnymi. Kupuje od kogoś i potem wystawia drożej. Ja generalnie mam to w nosie, ale nie poważne jest to, żeby pisał takie rzeczy.  

Dziś wystawiłem piękny tarzel - pamiątka rodzinna i dostałem taką widomość:

"Już cie nie długo skasują a przerabiasz kmiotku wszystko ty i płacisz za przeróbki bo dyletant jesteś" 

To się ciągnie już tyle czasu a ja nie mogę go zablokować - puściły mi nerwy ...  on nie ma innego zajęcia i proszę sobie wyobrazić, że wypisuje do licytujących - jak to robi nie mam pojęcia. 

Ja chętnie oddam swoje przedmioty do ekspertyzy i nigdy nie miałem problemów ani zwrotów. Nagle jeden człowiek, który nigdy nic nie kupił od mojej osoby pisze takie głupoty. 

Zwróćcie też uwagę, że on wystawia przedmiot i za moment go zdejmuje. Zapewne dogaduje się w wiadomościach i nieuczciwie sprzedaje swoje rzeczy. Proszę was o pomoc. 

@admin co ja mam zrobić - ja serio nie chcę walki i kłótni i chcę sie od niego uwolnić  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kmieciu87 Czy użytkownik znowu wysyła do Ciebie niechciane wiadomości? Jeśli tak, to ponownie prosimy o zrzuty ekranu. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kmieciu87 Najważniejsza zasada - nie karmić trola.


Przestań odpisywać na jego wiadomości albo np. na każdą odpisuj tylko coś w stylu " ok, pozdrawiam "

oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

@komis-bell ale tiu nie chodzi o to . On zna nicki i potrafi napisać do kogoś by nie licytował bo fals itd. On uważa, że jest jedyny i niezastąpiony. W antylkach jest kilkunastu poważnych kolekcjonerów ... Nawet mamy wspólnego znajomego, który podał mi jego dane. Okazuje się, że to Pan Dariusz, który wprost mówi, że trzeba likwidować konkurencje. Ten świat nie jest taki duży. 

 

oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi NIŻEJ WIADOMOŚĆ. 

oznacz moderatorów