anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mobbingujący użytkownik handlarz.

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

Cześć. Mam ogromy problem z uzytkownikiem nora40. Jest to chłop, który handluje sreberm na allegro. Wypisuje do każdego sprzedawcy a zwłaszcza nowego i próbuje wymusić na nim kupno za grosze lub sugeruje że dany przedmiot jest falsyfikatem.

Czesto atakuje nowych użytkowników i handlarzy i proszę mi wierzyć nie jestem jedyny. 

Często też pisze obraźliwe teksty typu "Piękne masz te falsy ??knoty najwyższych lotów???jeszcze klej wystaje że ciebie jeszcze nie zamknęli???"  Nie miał przedmiotu w ręku i z tego co zaówarzyłem często handule rzeczami wtórnymi. Kupuje od kogoś i potem wystawia drożej. Ja generalnie mam to w nosie, ale nie poważne jest to, żeby pisał takie rzeczy.  

Dziś wystawiłem piękny tarzel - pamiątka rodzinna i dostałem taką widomość:

"Już cie nie długo skasują a przerabiasz kmiotku wszystko ty i płacisz za przeróbki bo dyletant jesteś" 

To się ciągnie już tyle czasu a ja nie mogę go zablokować - puściły mi nerwy ...  on nie ma innego zajęcia i proszę sobie wyobrazić, że wypisuje do licytujących - jak to robi nie mam pojęcia. 

Ja chętnie oddam swoje przedmioty do ekspertyzy i nigdy nie miałem problemów ani zwrotów. Nagle jeden człowiek, który nigdy nic nie kupił od mojej osoby pisze takie głupoty. 

Zwróćcie też uwagę, że on wystawia przedmiot i za moment go zdejmuje. Zapewne dogaduje się w wiadomościach i nieuczciwie sprzedaje swoje rzeczy. Proszę was o pomoc. 

@admin co ja mam zrobić - ja serio nie chcę walki i kłótni i chcę sie od niego uwolnić  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kmieciu87 Dziękuję Ci za zgłoszenie. Już zawiadomiłam odpowiedni zespół, który z pewnością przyjrzy się opisywanej sytuacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi jak się kogoś konto wrzuci na moi nieaktywni kupujący to ten ktoś ma też oprócz zakupów bana na pisanie wiadomości?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael Nie, taki kupujący wciąż ma możliwość skorzystania z Centrum Wiadomości, po to, aby mógł wyjaśnić ze sprzedawcą powód dodania na tę listę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

4.png

 Wczoraj znów wypisywał 😕 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kmieciu87 Dzięki za zrzut ekranu. Przekażę go do odpowiedniego zespołu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

Screenshot at Sep 01 20-55-44.png

Aktualnie podbija mi aukcje na siłę. Ja tracę klientów a państwo prowizję. Czy możecie wreszcie coś z tym zrobić ? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kmieciu87 Cześć! W celu dalszej weryfikacji opisywanej sytuacji proszę Cię o przesłanie na adres spolecznosc@allegro.pl zrzutów ekranu z całej lub przynajmniej większej części rozmowy. Zrzuty powinny obejmować cały ekran, ponieważ na tym wyżej jest ucięty login rozmówcy. W mailu dodaj proszę link do bieżącego wątku.

Zrzut z listą licytujących ukryłam, ponieważ były na nim widoczne loginy również innych osób. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kmieciu87 Niestety zrzut, które przesłałeś się nie nadają. 🙁 Prosiłam, aby obejmowały cały ekran, ponieważ nie jest na nich widoczny nawet login osoby, z którą piszesz. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

ok. Ale ja sie tam uniosłem 🙂 Wstydze się bo puściły mi nerwy 😉 

oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

już wysłałem - zrobicie coś z tym? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kmieciu87 Podjęliśmy odpowiednie kroki wobec wskazanego sprzedawcy. Daj proszę znać, jeśli znów otrzymasz od niego nieprzyjemne wiadomości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

ok

oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

Screenshot at Sep 07 20-44-08.png

oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

Dziś znów zaczyna wypisywać... 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kmieciu87 Rozważ złożenie zawiadomienia z art 190a kk. 

oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

No ja czekam na reakcję allegro. Mam nadzieje że sprawdzi jego intensywność pisania do innych uzytkowników. A najbardziej żałosne jest to, że on sam z siebie zadaje pytania i na nie odpowiada.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kmieciu87 Dziękuję, przekazałam zrzut do działu bezpieczeństwa, który podejmie odpowiednią interwencję.  

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kmieciu87
#8 Zapaleniec#

Zablokowanie trwało dzień. Znów wystawia przedmioty. Brawo allegro. 

oznacz moderatorów