anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja oferta rzekomo nakłania do kontaktu bezpośrednio :/

MAMY ROZWIĄZANIE!
tiwww
#8 Zapaleniec#

Cześć, chciałem obniżyć cenę aparatu który sprzedaję, jednak kiedy próbowałem to zrobić dostałem alert, że moja oferta zawiera zachętę do bezpośredniego kontaktu ze mną, co jest niezgodne z regulaminem i dopóki tego nie poprawię, nie mogę zmienić ceny.
Problem w tym, że ja NIGDZIE nie nakłaniam do kontaktu ze mną, pomóżcie o co chodzi temu algorytmowi, co w opisie mu nie gra? Sprawdzałem też zmianę treści na samo dosłownie "sprzedam aparat sony" i nadal dostaję to samo powiadomienie!
Oferta o której mówię:

https://allegro.pl/oferta/13007891474

 

z góry dzięki za pomoc!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
pinsplash
#21 Demiurg#

@tiwww algrorytmy allegro są... dziwne... wg ostatnie zdanie. Spróbuj je wykreslić

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
tiwww
#8 Zapaleniec#

Wykreśliłem wszystko i zostawiłem dosłownie jedynie "sprzedam aparat Sony Aiii z osprzętem" i dalej nie mogę zapisać ani nic. Pozostaje mi chyba tylko skasowanie aukcji i wystawienia na nowo 😕

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@tiwww To zrób inaczej p usuń tylko słówko "sprzedam"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
tiwww
#8 Zapaleniec#

wygląda na to, że słowo klucz którego trzeba unikać to odmienione przez wszystkie przypadki "sprzedawać". Sam bym na to nie wpadł, serio dzięki! 🙂

oznacz moderatorów
tiwww
#8 Zapaleniec#

Jednak nie - za szybko zacząłem się cieszyć - aukcja została zdjęta przez allegro za naruszenie regulaminu z tego samego powodu - zawieranie zachęty do kontaktu bezpośredniego. Ehhh... 

oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  może panie to wyjaśnią i rozwieją wątpliwości, na jakiej podstawie algorytm uznał, że to nakłanianie do kontaktu?

oznacz moderatorów
mirex2005
#12 Orędownik#

@tiwww nam ostatnio usunęli za tekst w ofercie

"TOWAR NA STANIE MAGAZYNOWYM POZOSTAŁE INFORMACJE W ZAKŁADKACH PONIŻEJ OFERTY"

niby namawiamy do klikania w zakładkę i kontaktu poza allegro 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tiwww Cześć. 🙂 Popraw grafiki w ofercie (chodzi o zapis "you can contact me at [adres mejlowy]"

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów