anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadałam przesyłkę DHL w Lidlu dzisiaj pierwszy raz.

MAMY ROZWIĄZANIE!
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dzisiaj nadałam pierwszy raz Allegro Kurier DHL. Przesyłkę zostawiłam Lidlu w Kielcach, u. Śląska. Odebrał ją kierownik, ale nie dał mi żadnego potwierdzenia nadania paczki. Nie ma też śladu w systemie, czy mam sie martwić?

Jechać tam i prosić kierownika o potwierdzenie? Skąd kurier będzie wiedział, że ta paczka jest w Lidlu

DHL 27336278755

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jak nadajecie w Lidlu czy Żabce, to otrzymujecie pokwitowanie?

Do tej pory nadawałam tylko automaty i Pocztę.., tu jest wszystko jasne.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Proszę o pomoc, kto nadaje w Lidlu lub żabce, bo chyba tam pojadę zaraz.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów
actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Przy nadawaniu w Żabce dostaję zawsze wydruk z potwierdzeniem. W Lidlu niczego jeszcze nie zostawiałam. Poczekaj jeszcze chwilę i sprawdź status po numerze przesyłki, może wskoczy nadanie w punkcie.

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI Czy osoba, która przyjęła od Ciebie paczkę sczytywała ją w Twojej obecności? Jeśli tak, powinnaś otrzymać wydruk z kasy z potwierdzeniem nadania. Sprawdź też skrzynkę mailową. Być może znajdziesz tam powiadomienie od DHL o nadanej przesyłce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Paczka była sczytywana na zapleczu, nie byłam obecna przy tym. 

Sprawdziłam skrzynkę mailową, nic nie przyszło, żadna informacja.

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Jak poprosisz o pokwitowane, to wystawią. Standardowo masz info, że nadano na maila i na stronie śledzenia.

Tu masz, że nadano w POP https://www.dhl.com/pl-pl/home/tracking/tracking-parcel.html?submit=1&tracking-id=27336278755

ps.
Nie ma różnicy czy nadaje się w Żabce, Kauflandzie czy Lidlu. Wszystko i tak obsługuje Pointpack.pl (to broker i integrator kurierski).

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Czyli wszystko OK. Bo już nerwa złapałam. Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

To sobie poleżakuje w Lidlu. Już tam więcej nie zostawię.

oznacz moderatorów
magdalezag
#2 Obserwator#

Czy udało się z tą paczką? Po jakim czasie wyruszyła ze sklepu? Mam teraz podobną sytuację. Paczka leży w sklepie już tydzień, ale biorę poprawkę na święta.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Z linka do śledzenia wynika, że kurier ją zabrał ponad 24h później.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

We wtorek powinna wyruszyć. Ja bym się już awanturowała. Bo pewnie wrzucili w kąt i zapomnieli. Sprawdź oczywiście najpierw śledzenie czy na pewno nie ruszyła, bo allegro lubi czasem ciut przekłamywać. Ale powinno iść info po odebraniu jej przez kuriera...

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@magdalezag W sklepach mają burdel z paczkami, w sumie trzymają je na kupie przy kasie za ladą. Łatwo się pomylić i odłożyć te do odbioru przez kuriera z tymi do wydania. Tydzień to nie opóźnienie, tylko niedbalstwo.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów