anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie przesyłki przez wysyłam z Allegro

WKCorpHome
#8 Zapaleniec#

Cześć wszystkim, próbuje nadać paczkę przez wysyłam z allegro, najpierw próbowałem nadać 3 zamówienia przez opcje nadaj wiele, na podsumowaniu czekałem z 15min. i nic się nie działo, anulowałem i teraz próbuje nadać każde zamówienie osobno, ale na podsumowaniu wyskakuje komunikat: Nie można zamówić wybranej paczki:Upłynął termin oczekiwania na odpowiedź z API w związku z tym przesyłka nie została zamówiona.

Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Client:44052296
#21 Demiurg#

@WKCorpHome a u jakiego przewoźnika? Czyściłeś przeglądarkę? 

oznacz moderatorów

WKCorpHome
#8 Zapaleniec#

InPost, nie czyściłem ale zaraz to zrobię. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@WKCorpHome a rachunek lub konto masz opłacony/uzupełniony? Bo nieraz to było przyczyną takich komplikacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WKCorpHome Cześć. 🙂 Sprawdzę co się dzieje, ale potrzebuje numeru zamówienia/zamówień, dla których pojawia się ten problem.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WKCorpHome
#8 Zapaleniec#

4739bf42-0c2a-11ed-8669-53d8f555c389

86b813c2-0c24-11ed-a48b-8f849dbff330

2fa47333-0c10-11ed-8193-51c64b4c3b8d

oznacz moderatorów

WKCorpHome
#8 Zapaleniec#

Udało mi się ogarnąć temat przy pomocy Managera Paczek InPost, ale na allegro dalej wyskakuje komunikat 

Nie można zamówić wybranej paczki:Upłynął termin oczekiwania na odpowiedź z API w związku z tym przesyłka nie została zamówiona.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WKCorpHome Mam potwierdzenie, że dzisiaj do godziny 9:00 pojawiały się przerwy w dostawie usługi. Już wszystko powinno wrócić do normy. Daj znać, gdyby było inaczej, będziemy działać. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

U mnie również błąd przetwarzania. 

Zamówienie 012e0dd2-0cb6-11ed-b6c1-13f313abe35a

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@upwards Czy komunikat "Nie można zamówić wybranej paczki:Upłynął termin oczekiwania na odpowiedź z API w związku z tym przesyłka nie została zamówiona" pojawił się już po godzinie 9:00? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

Jest to zamówienie z godziny 9:40, a więc bardzo "młode"

oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

Jest tutaj komunikat: Błąd przetwarzania. Nie można zamówić wybranej paczki.  Problem z nadaniem przesyłki. Skontaktuj się z nami. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@upwards Ten komunikat wynika z faktu, że Twój kod pocztowy nie jest jeszcze obsługiwany przez Allegro One Kurier. Nie powinieneś udostępniać takiej opcji w swoim cenniku dostaw (lub przed jej włączeniem powinieneś sprawdzić, czy usługa jest dostępna w Twoim mieście). 

Dostępność usługi Allegro One Kurier sprawdzisz na tej stronie: https://allegro.pl/kampania/one/kurier

 

ko_alka_1-1658823974265.png

W takim wypadku są dwa rozwiązania: możesz poprosić Kupującego o anulowanie zamówienia i dokonanie nowego z wybraniem innej wysyłki lub wysyłka na własną rękę po ustaleniu kosztów z Kupującym. 

Bardzo ważne jest to, żebyś usunął tę metodę dostawy ze swojego cennika, bo obecnie nie będziesz w stanie nadać takiej paczki. Pozostaw tylko One Boxa i One Punkt jako osobne pozycje zamiast pakietu z One Kurierem. 

Możesz ewentualnie napisać wiadomość mejlową na . Tam zweryfikujemy, czy możemy na Twój adres udostępnić podjazdy naszych kurierów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

Ale to jest dostawa do zielonego paczkomatu: 

DANE DOSTAWY

Allegro One Box, One Kurier (Allegro One Box, zielony automat AL011WPI)

U mnie cały czas działa ta usługa, ponieważ ja tak sprzedaję już od września ubiegłego roku i w każdym tygodniu mam kilka zamówień. 

oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

A już widzę w czym błąd. Juz to poprawiam. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@upwards Taka dostawa jest obsługiwana przez One Kuriera, nie przez UPS - dlatego nadania i odbiory są dostępne tylko w wybranych miastach. 

ko_alka_0-1658825129592.png

Możesz to zweryfikować w Cennikach (https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy) na swoim koncie firmowym.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WKCorpHome
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie, znów jest to samo co wczoraj, próbuje nadać paczkę przez wysyłam z allegro przez opcje nadaj wiele i wyskakuje komunikat: Nie można zamówić wybranej paczki:Upłynął termin oczekiwania na odpowiedź z API w związku z tym przesyłka nie została zamówiona.

Nr. zamówień:

7d93f891-0d69-11ed-8c18-b95f42a7018b

00424823-0c0f-11ed-891d-e3e2ca3d75aa

Proszę o interwencje w tej sprawie!

oznacz moderatorów

WKCorpHome
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WKCorpHome Poinformowano mnie, że przyczyną problemu jest nieuregulowany rachunek w InPost. Sprawdź to proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów