anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Narzucanie przez allegro czasu wysyłki

KopsnijGre
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

Allegro co 10 dni funduje nam "predykcję" czasu wysyłki produktów. Nasz sklep prowadzi wysyłkę tylko w 3 dni w ciągu tygodnia (pn, śr, pt). Nigdy nie będziemy w stanie oferować punktualnej wysyłki gdy będziemy korzystać z wyliczeń allegro. Chcielibyśmy poznać sposób na pernamentne wyłączenie "Dostosuj czas dostawy do Twoich preferencji" lub możliwość zautomatyzowania wyłączania tego co 10 dni. Czy jakiś ze sprzedawców poznał sposób? Przez API według mojej wiedzy nadal brak takiej możliwości. 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@KopsnijGre Przykro mi, ale nie ma takiej możliwości, aby wyłączyć to na stałe. Nie ma również opcji, aby wskazać wysyłkę tylko 3 razy w tygodniu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

KopsnijGre
#7 Wielbiciel#

W takim razie w jaki sposób możemy to zautomatyzować? 

Żyjemy w czasach gdzie wszystko, na każdym kroku, jest automatyzowane dla wygody, a tutaj narzucają Państwo własne zasady bez żadnych rozwiązań technicznych oprócz przycisku po dwuetapowym logowaniu. 

Jeszcze jest to uprzykrzanie życia małym firmom, którym zależy na superce...

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Masz pole opcje wysyłki

i napisz tam, że wysyłasz

tylko w 3 dni w ciągu tygodnia (pn, śr, pt)

predykację allegro zignoruj - to jest metoda allegro by mocniej Cię związać z serwisem

 

oznacz moderatorów

KopsnijGre
#7 Wielbiciel#

No dobrze, ale jest jeszcze wskaźnik "terminowość wysyłki", który liczy się do Super Sprzedawcy. W przypadku braku tej odznaki moje oferty prezentowane są na szarym końcu. 

oznacz moderatorów

KopsnijGre
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KopsnijGre tak jak Wiktoria już napisała, nie ma takiej możliwości, aby zaznaczyć nadawanie tylko w trzy dni w tygodniu, ani aby na stałe ustawić opcję "Wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów