anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie chcę wystawiać przez allegro Lokalnie tylko na zwykle

MAMY ROZWIĄZANIE!
Vag_AS_Jawornik
#7 Wielbiciel#

Miałem stare konto założone na tatę 11 lat temu, lecz denerwowało mnie że jak coś sprzedałem to kasa szła na jego konto i później musiałem mu mówić. Teraz postanowiłem założyć nowe konto i sprzedawać na swój rachunek.

Problem jest z wystawianiem - przekierowuje na lokalne, wiem że mogę kliknąć wystaw przez dotychczasowy formularz ale denerwuje mnie to że muszę to klikać za każdym razem. Idzie jakoś ustawić żeby nie kierowało na lokalne tylko na zwykle?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Vag_AS_Jawornik Nie. Prywatnym sprzedającym w pierwszej kolejności sugerujemy wystawianie na Allegro Lokalnie. Nie musisz się na to decydować i wtedy przechodzisz do standardowego formularza.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mlezniak
#7 Wielbiciel#

Przy użyciu standartowego/dotychczasowego formularza ogłoszenie też jest wystawiane na Allegro Lokalnie. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mlezniak Cześć. 🙂 Po kliknięciu w przycisk "dotychczasowy formularz" zostaniesz przeniesiony do formularza wystawiania na Allegro:

Formularz.png

 

Tak wygląda formularz wystawiania na Allegro: 

Zrzut ekranu 2022-06-11 o 08.51.42.png

Jeśli z niego skorzystasz, Twoja oferta zostanie wystawiona na Allegro, nie na Allegro Lokalnie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
achrz
#8 Zapaleniec#

Próbowałam dzisiaj wystawić na allegro ale wciąż mi się nie udaje. Mogę tylko przez allegro lokalnie ale nie chcę. Co mam zrobić by wystawiać oferty w starym systemie?

oznacz moderatorów