anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodać zdjęć do oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
kolorowa-szaffa
#10 Popularyzator#

Nie mogę dodać zdjęć do oferty. Ta sytuacja trwa od kilku godzin.Kiedy próbuję dodać zdjęcie pojawia się komunikat podświetlony na zielono: ,,oferta została zaktualizowana", a następnie na czerwono: "Nie udało się dodać zdjęcia. Wystąpił błąd podczas ładowania obrazka." Czy ktoś wie jaka  może być przyczyna?

oznacz moderatorów
53 ODPOWIEDZI 53
GLOBAL-BMW-PARTS
#9 Pomysłodawca#

Zakładam że otrzymamy ( Wszyscy Ci ktorzy nie mogą pracować ) jakieś zadośćuczynienia z tytułu tych Utrudnień które drugi dzień uniemożliwiają Nam prawidłowe funkcjonowanie w ramach Allegro

oznacz moderatorów
okauto
#7 Wielbiciel#

Witam.

Kiedy problem zostanie rozwiązany? 

Od wczoraj praktycznie nie pracujemy...

oznacz moderatorów
GLOBAL-BMW-PARTS
#9 Pomysłodawca#

Witam

 

Ponad dwa dni nie potrafią rozwiązać problemów z dodawaniem zdjęć.

 

Irytujące.

 

 

Nie potrafią nawet poinformować ile to bedzie trwało

 

Jeszcze dzień, tydzień czy może miesiąc

oznacz moderatorów
stylaczek_pl
#9 Pomysłodawca#

U mnie już się ładują zdjęcia 🙂 

oznacz moderatorów
stylaczek_pl
#9 Pomysłodawca#

_HolaOla_ czy może już coś wiadomo jak długo to potrwa i dlaczego na wybranych kontach, od czego to jest zależne? 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stylaczek_pl@GLOBAL-BMW-PARTS wciąż pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Przepraszam Was za niedogodności.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
pozio2606
#8 Zapaleniec#

Mam to samo od 2 dni! Dramat 

pozio2606

oznacz moderatorów
1978konrad14
#7 Wielbiciel#

Witam, u mnie od wczoraj to samo, nie da się dodać  zdjęcia, wyskakuje ten sam błąd co u Was, kiedy to naprawicie? 

oznacz moderatorów
kpkrycho1
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  witam. Nie mogę również dodać zdjęcia do aukcji. Również mam komunikat o tym samym błędzie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kpkrycho1 Cześć. 🙂 Czy sytuacja dotyczy aplikacji Allegro Lokalnie, czy wersji Allegro na komputer? Czy korzystasz z zaktualizowanej wersji aplikacji/przeglądarki?

Czy zdjęcie spełnia wszystkie wymagania? Czyli:

  • Minimalny rozmiar zdjęcia - dłuższy bok min. 500 pikseli
  • Maksymalny rozmiar zdjęcia - 2560 x 2560 pikseli. Na Allegro możesz wgrać zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 26 Mpix. Zdjęcia o boku dłuższym niż 2560 pikseli proporcjonalnie przeskalujemy, aby mieściły się w rozmiarze 2560x2560.
  • Zdjęcia mogą mieć dowolne proporcje - prostokąt o dowolnych proporcjach 1:1, 4:3, 16:9 lub inne
  • Możesz stosować zdjęcia w formatach: jpg, jpeg i png. 
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kpkrycho1
#7 Wielbiciel#

Zdjęcia spełniają wymogi. Korzystam z formularza aukcji dla wośp, do którego jest przekierowanie z pomocy. Przekierowuje fo aplikacji

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kpkrycho1 Czy korzystasz z aktualnej aplikacji? Czy kiedy spróbujesz wystawić ofertę np. z poziomu innego urządzenia, to również pojawia się ten komunikat? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kpkrycho1
#7 Wielbiciel#

Zaktualizowałam aplikacje i jest bez zmian. Nie próbowałam z innego urządzenia. 

oznacz moderatorów
kpkrycho1
#7 Wielbiciel#

Za kompie działa. To coś z Apką nie tak

oznacz moderatorów