anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę ustawić aukcji w licytacji.

aleksjaw82
#8 Zapaleniec#

Wystawiam aukcje na licytacje wyłącznie. Od rana nie mogę ustawić opcji licytacji, wskakuje z automatu kup teraz. 

Wystawiam przez formularz. Pomocy!!!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Też mi to fiksuje i wygląda to że to przez to automatyczne wystawianie na rynkach czeskich i słowackich jakie od dziś uruchomiono. Mnie się to udało ominąć ,bo moje przedmioty jako używane oraz antyki nie kwalifikują się do tego . Spróbuj usunąć jeśli to nie jest ci potrzebne możliwość wysyłek do tych krajów.

oznacz moderatorów

aleksjaw82
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo.  Już wszystko wiem. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aleksjaw82 jeśli rada kolekcjonera608 nie pomoże, potrzebuję zrzuty ekranu (z widocznym pełnym oknem przeglądarki wraz z paskiem z adresem strony oraz godziną i data) z formularza wystawiania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

andfed
#1 Nowicjusz#

 w dalszym ciągu problem występuje. allegro nieco zmieniło szablon wystawiania i obecnie jest pole , w którym wpisuję swoją cenę. wcześniej były dwa pola, oddzielnie dla licytacji i dla kup teraz. nieco dalej jest jest pozycja czas trwania gdzie mamy do wyboru do wyczerpania przedmiotów lub na określony czas. jednak wybranie z rozwijanej listy określonej liczby dni nic nie daje. oferta po zatwierdzeniu jest ofertą kup teraz. w trakcie nie da się usunąć rynków czeskiego i słowackiego, można to zrobić dopiero po wystawieniu oferty. błędne koło, które powoduje, że nie można normalnie prowadzić sprzedaży. może ktoś z allegro łaskawie weźmie się za rozwiązanie tego problemu bo rozmowy na dziś nie można u Was zamówić a podjęta rozmowa z konsultantem na czacie została przez konsultanta zerwana, pewnie problem przerósł tego konkretnego konsultanta.

oznacz moderatorów

aleksjaw82
#8 Zapaleniec#

Ja ten problem rozwiązała ustawiając nowe cenniki, wyłącznie na rynek polski. 

oznacz moderatorów