anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gwarancja najniższej ceny

3kELO
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,

dlaczego w moich 2 ofertach nie widzę gwarancji najniższej ceny? To moje produkty, które na innym MP, z którym się porównujecie są w wyższej cenie?

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@3kELO Cześć. Podaj proszę numery tych ofert. 🙂 

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

15632567570

14764940995

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@3kELO Produkt z oferty 15632567570 jest tańszy w Twojej innej ofercie:  https://allegro.pl/oferta/tasmy-do-cwiczen-trx-skakanka-crossfit-pasy-treningowe-akcesoria-zestaw-15..., a oferta 14764940995 posiada oznaczenie SUPERCENA - nie ma oznaczenia "Gwarancja najniższej ceny", bo w tym przypadku nie mamy porównania cenowego w sklepach, z którymi się porównujemy. 

 

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Mam te produkty na Empiku również, w nieco wyższej cenie. Obojętnie, która oferta z allegro jest niższa od tej, którą mam na Empiku.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@3kELO Rozumiem, ale w ofercie 15632567570 masz wyższą cenę tego samego produktu niż w ofercie 15632541515. Dlatego oferta 15632567570 nie ma najniższej ceny nawet na Allegro.  

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

no to zatem 15632541515 powinna mieć oznaczenie, to ten sam produkt, zgodnie z regulaminem mogę wystawić max. 2 aukcje tego samego produktu, więc to nie ma dla mnie znaczenia, która z tych aukcji otrzyma takie oznaczenie.

A co z drugą ofertą?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@3kELO Mamy taki zapis: "Nawet jeśli Twoja oferta spełni wymienione warunki, możesz nie otrzymać oznaczenia. Uwzględniamy również aktualne ceny rynkowe oraz trendy sprzedaży w kategoriach na Allegro. Zwracamy uwagę między innymi na: sezonowość, unikatowość towaru, potencjał sprzedażowy na Allegro, rozpoznawalność i częstość wyszukiwania przez kupujących, jakość towaru – w tym jakość materiału, z którego jest wykonany, odpowiednie atesty, sposoby dostawy, warunki gwarancji, jakość opisu, zdjęć i szablonu oferty".

Brak oznaczenia to nie jest błąd. 

oznacz moderatorów