anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wygenerować etykiety ani zamówić kuriera Ups.

MAMY ROZWIĄZANIE!
alleksandra95
#7 Wielbiciel#

pojawia się komunikat : 

Błąd przetwarzania

Przewoźnik nie obsługuje podanego kodu pocztowego

Ten komunikat pojawia się do każdej próby zamówienia kuriera

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
expert_security
#8 Zapaleniec#

Przewoźnik nie obsługuje podanego kodu pocztowego (ERROR Dane Odbiorcy.Adres.postCode)
(#NP5)

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@expert_security Cześć. 🙂 Odnotowaliśmy zgłoszenia dotyczące Przewoźnika UPS i pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Czy komunikat, który wyświetla Ci się podczas nadawania paczki, dotyczy zamówienia z metodą dostawy UPS?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
expert_security
#8 Zapaleniec#

tak podczas nadawania paczki UPS

oznacz moderatorów
kkocis
#7 Wielbiciel#

Również ma ten sam problem. Dostawa UPS i dokładnie ten sam komunikat. Nr zamówjenia 47ef5430-d472-11ec-9db0-677e35e1c177, kod pocztowy dostawy - 88-160 Janikowo

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
taakarybaa
#9 Pomysłodawca#

Od piątku nie mogę nadać paczek ups. Błąd: "Przewoźnik nie obsługuje podanego kodu pocztowego ". Kiedy problem zostanie rozwiązany? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@taakarybaa @kkocis Nasz zespół wciąż pracuje nad naprawą tego błędu, ale niestety nie mogę podać Wam konkretnej daty, kiedy problem zniknie. Staramy się, aby nastąpiło to jak najszybciej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
esklepmalolepszy
#9 Pomysłodawca#

Witajcie,

Mam taki problem z nadaniem paczki klientowi poprzez kuriera UPS poprzez allegro w smarcie.

Przy zapisaniu paczki krzyczy mi, że kod pocztowy nie jest obsługiwany przez UPS.

To w jaki sposób klient wybrał dostawę UPS i jak mam mu wysłać paczkę?

dziękuję za odpowiedzi.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@esklepmalolepszy @ario872 Tak jak pisałam wcześniej, to problem po naszej stronie, za który bardzo Was przepraszam. Nasz zespół techniczny pracuje już nad naprawą tej sytuacji, ale w tej chwili nie mogę wskazać Wam kiedy to nastąpi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
sklep_activeorto
#2 Obserwator#

Dzień dobry, od trzech dni nie jestem w stanie wygenerować etykiety UPS i nadać przesyłki o którą już klient toczy bój. Za każdym razem wyskakuje mi ten sam błąd- "Błąd przetwarzania - Przewoźnik nie obsługuje podanego kodu pocztowego". UPS poinformowało mnie, że obsługuje ten kod pocztowy, to nie pierwsza paczka, którą chcę nadać w ramach Smart UPS.

Numer zamówienia f08d39f0-d1f6-11ec-ae26-a33d7c9734cb

Proszę o możliwie szybką pomoc!! 🙂

oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

Witam,

gdy próbuję nadać paczkę UPS to pojawią się błąd:

Błąd przetwarzania

Przewoźnik nie obsługuje podanego kodu pocztowego

Jeśli chodzi o kod pocztowy to na pewno jest dobry, sam klient mówił, że codziennie na ten adres dostaje przesyłki. Potrzebna szybka pomoc moderatorów @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

a99e2731-d29f-11ec-aad2-ed8a31053fd7 - numer paczki

oznacz moderatorów