anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wypłacić środków

MAMY ROZWIĄZANIE!
dwojnar990
#8 Zapaleniec#

Witam sprzedałam na Allegro lokalnie książki pieniądze są ale Allegro wymaga weryfikacji konta wysyłałam przelew 1 zł 5 razy ponieważ wszystkie zostają zwracane a status ciagle jest w trakcie weryfikacji… Dodam, że dane na koncie bankowym i Allegro w 100% się zgadzają także proszę o sugestie o co może chodzić 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością więcej 1zl ni e wysyłać. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dwojnar990 Bez potrzeby nie ponawiaj przelewów weryfikacyjnych. Opłata 1,01 zł zawsze jest zwracana. 

Widzę również, że środki są na saldzie w PayU, a Ty zlecasz przelewy do operatora Przelewy24. 
Zrób proszę przelew weryfikacyjny do PayU. Wystarczy, że wejdziesz do poniższej zakładki i klikniesz przycisk Przejdź do banku: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
dwojnar990
#8 Zapaleniec#

I przelewy 24 i pay u wysyłałam osobne przelewy po 1 zl oba jest napisane, że czekają na przelew który oboje zwrócili 🙂 A jak chce wejść w ,,przejdź do banku” to wyskakuje problem techniczny i wywala mnie ze strony 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dwojnar990 Pobierz proszę potwierdzenie przelewu do PayU i prześlij nam przez ten formularz:  https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
dwojnar990
#8 Zapaleniec#

Wysłane 🙂 Zaznaczyłam opcje ,,wyślij przed e-mail „ 

oznacz moderatorów
dwojnar990
#8 Zapaleniec#

Pisałam 3 maile i nie dostałam odpowiedzi do tej pory… 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dwojnar990 Widzę, że konsultant dał Ci znać, że przesłał Twoją sprawę do weryfikacji operatorowi płatności. Proszę Cię o cierpliwość. Wkrótce otrzymasz odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem, podejrzewam że jest to celowe działanie allegro. Im dłużej nie zweryfikują nas tym dłużej operują naszymi środkami. Początek końca allegro.

oznacz moderatorów
dwojnar990
#8 Zapaleniec#

I co wiadomo cokolwiek ? U mnie cisza dziś mija 5 dzień 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dwojnar990 poproszę Cię jeszcze o cierpliwość był weekend, a czas weryfikacji dotyczy dni roboczych. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź od operatora, napiszemy do Ciebie w sprawie nr 28739515. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dwojnar990
#8 Zapaleniec#

Okej 🤷🏻‍ Więc czekam dalej 🫠

oznacz moderatorów