anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić przedmiotu na starym allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Elmo-E4
#8 Zapaleniec#

Próbuje wystawić używany przedmiot na allegro (nie lokalnie), znalazłem już formularz wystawiania, wpisałem nazwę, wyskoczyły kategorię, zaznaczyłem odpowiednia kategorię i.... ZONK  Wyskakuje informacja "Wybrano nieprawidłowy numer kategorii" i nie da się przejść dalej. Jak wystawić używany czarnoprochowy pistolet w odpowiedniej kategorii na zwykłym allegro??? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Elmo-E4 a jaki wybierasz numer kategorii (16533)

oznacz moderatorów
Elmo-E4
#8 Zapaleniec#

Po wpisaniu Pistolet czarnoprochowy, wyskakują proponowane kategorie, wybieram: Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Militaria - Broń - Czarnoprochowce - Broń i wyskakuje na czerwono: Wybrano nieprawidłowy numer kategorii.

Próbuje wpisać w okienko numer kategorii (16533) i wyskakuje:Wybrano nieprawidłowy numer kategorii. I dalej nie da się przejść.

oznacz moderatorów
Elmo-E4
#8 Zapaleniec#

Screenshot 2022-09-16 at 15-27-28 Formularz wystawiania.pngScreenshot 2022-09-16 at 15-28-35 Formularz wystawiania.png

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Elmo-E4 a wybierasz jak produkt z katalogu allegro? czy klikasz Kontynuuj bez wybierania produktu i wtedy wybierasz kategorię?

oznacz moderatorów
Elmo-E4
#8 Zapaleniec#

Powyżej wstawiłem zrzuty ekranu, wybieram z katalogu i pojawiają się kategorie jak na 1 zrzucie,  po zaznaczeniu pierwszej opcji kategorii, pojawia się info jak na 2 zrzucie. Bez wybrania z katalogu też się nie da dalej przejść.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Elmo-E4 nie udało mi się powtórzyć tego błędu. Po wybraniu kategorii: Allegro - Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Militaria - Broń - Czarnoprochowce dla tego przedmiotu nie pojawia się komunikat o błędzie. Dlatego spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki, jeśli to pomoże to wyczyść proszę pamięć podręczną i ciasteczka przeglądarki z której korzystasz. 

 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Elmo-E4
#8 Zapaleniec#

OK. czyszczenie ciasteczek nie pomogło, pomogła dopiero zmiana przeglądarki. Na Firefoxie wygląda to jak na pierwszym zrzucie, te wielkie okienko jest puste. Po zmianie na Microsoft Edge, w tym okienku pojawiają się kategorie.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Sylwester

oznacz moderatorów