anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge zwrocic srodkow na allegro lokalnie

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Witam, chcialem zwrocic srodki dla kupujacego. Mimo, ze dzisiaj ktos robil zakup na kwote ktora wlasnie mam zwrocic wyskakuje info "

Nie możemy zwrócić pieniędzy kupującemu, ponieważ na Twoim koncie Allegro Finanse nie ma wystarczających środków. Skontaktuj się bezpośrednio z kupującym i sami ustalcie sposób zwrotu.

 
Warto dodac, ze kupujacy dzisiaj robil zakup na allegro, natomiast temu ktoremu mam zwrocic to zakup z lokalnie, czy to ma jakies znaczenie? Wydaje mi sie, ze saldo chyba dotyczy dwoch allegro? O co tutaj chodzi? Czy minelo za malo czasu? Srodki mialem wplacone payu 2godziny temu.
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial czy możesz podać mi login kupującego, któremu próbujesz wykonać zwrot? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Juz rozumiem czemu, wplate mialem po przez przelewy24 dlatego nie moglem zwrocic. Ale jak juz piszemy to przypominam, ze 2 miesiace temu pisalem o tym, ze kazdym razem na moim drugim koncie musze podsczas wystawiania uzupelniac wysylka z i wybierac za kazdym razem wojewodztwo, kiedy powinno sie aumatycznie zapisac. Irytujace jest za kazdym razem uzupelnianie tego samego, pisalas ze temat zostanie zgloszony, czy cos w ten desen i widze, ze nic dalej sie nie zmienilo. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial Czy możesz podać login konta, o którym mówisz? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

JaweStudio

@w_kiwi 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial Dziękuję Ci bardzo. Przykro mi, że tyle czekasz na rozwiązanie. Zapewniam, że już zajmuję się wskazaną kwestią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Musisz poprosic kupujacego o nr konta i dane do przelewu i zwrocic mu kase przelewem zwyklym

oznacz moderatorów