anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymuje żadnych wiadomości od allegro na e-mail

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dziuniu1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy coś się zmieniło z wiadomościami od allegro, dzisiaj od godziny 9 rano nie dostaliśmy żadnego maila a zamówień od tej pory zarejestrowaliśmy kilkanaście

oznacz moderatorów
96 ODPOWIEDZI 96
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Dziękuję, dostałam już wszystko, więc skonsultuję sprawę z naszym działem technicznicznym i jak tylko czegoś się dowiem, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie ma za co;) I oby nie trwało to kolejny tydzień, bo tak dalej nie może być😛

PS Tam tych ofert było mniej więcej drugie tyle, niemniej część wykasowałem z zakończonych i już nie chce mi się szukać tych nr-ów. Ale mogę, jakby co😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Tego ile to potrwa, obiecać Ci niestety nie mogę, bo nie zależy to ode mnie, ale jak obiecałam, przekazałam to już do sprawdzenia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Podziałaliśmy już w kwestii powiadomień, dlatego sprawdź proszę i zaobserwuj czy powiadomienia mailowe będą teraz wpadać prawidłowo. Jeśli chodzi natomiast o drugi problem, to musisz go zgłosić to do pomocy technicznej serwera pocztowego. My tutaj nic nie poradzimy. Natomiast w sprawie godziny wpływania powiadomień wszystko jest ok, nie jest to błąd, ale nie można zmienić godziny wysyłki tych wiadomości.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dzięki za info. No, dziś to akurat w ogóle nie dostałem mejla w nowymi obserwowanymi wyszukiwaniami. Co do powiadomienia o kończącej się licytacji, to okaże się w ciągu pół godziny, bo właśnie wrzuciłem coś próbnie do obserwowanych.

BOK Interii takim żuczkom jak ja, to odpisuje po 3-4 tygodnie...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No i nic się nie dzieje, mejl o kolejnej kończącej się licytacji nie dotarł😑

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Czy problem dotyczy wszystkich obserwowanych ofert, tzn. z Allegro oraz Allegro Lokalnie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Tak, żadnych powiadomień o kończących się licytacjach (choć nie jestem pewien, czy kiedykolwiek przychodziły powiadomienia o kończących się licytacjach na AL).

PS Taka prośba - odpisz mi cokolwiek w centrum wiadomości na tę moją z rana - ciekaw jestem czy przyjdzie powiadomienie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Dla pewności wolałam zapytać i odpowiedziałam już przez Centrum Wiadomości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ OK, powiadomienie o nowej wiadomości w centrum przyszło na mejla, czyli chociaż to działa. W takim razie spróbuję odpisać Ci z poziomu skrzynki mejlowej, a nie centrum i zobaczę czy stanie się to samo, co rano.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No i lipa, to samo co rano.

host mail3.allegromail.pl[178.21.155.20] said: 554
5.7.1 Service unavailable; Client host [217.74.65.155] blocked using
bl.spamcop.net; Blocked - see
https://www.spamcop.net/bl.shtml?217.74.65.155 (in reply to RCPT TO
command)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere To już jest kwestia skrzynki mailowej i tak jak już pisałam, musisz skontaktować się w tej sprawie w administratorem swojej poczty. Natomiast kwestię powiadomień w obserwowanych ofertach będziemy dalej sprawdzać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Dostałam informację, że sprawa z wiadomościami na serwerach Interii nie dotyczy tylko Ciebie, więc śmiało możesz się do nich zgłosić z tym błędem. Czym prędzej, tym lepiej 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ O dziwo odpisali w po raptem kilkunastu godzinach, więc być może mieli więcej zgłoszeń (od allegro też?). W każdym razie można już odpowiadać na wiadomości z poziomu mejla.

Niestety, ten drugi problem nadal jest nierozwiązany. O ile wczoraj dostałem mejla z nowymi ofertami w obserwowanych wyszukiwaniach, to przypomnienia o kończących się licytacjach nadal nie przychodzą (zarówno te z allegro, jak i AL).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Widzisz, miałeś zdecydowanie zbyt mało wiary w BOK Interii 😉 Cieszę się, że pierwszy problem jest już rozwiązany, natomiast sprawie naszych powiadomień przekazałam już  wszystkie przykłady i opisy, które mi przesłałeś, do działu technicznego. Na pewno przeanalizują ten problem i znajdą właściwe rozwiązanie, ale w tej chwili nie mogę określić konkretnej daty. 

Otrzymałam też Twojego maila z odpowiedzią przez CW, więc w tej kwestii wszystko jest ok. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No wiesz, bo ja to ogólnie niewierzący jestem😂 A tak bardziej na serio, to gdy poprzednim razem do nich pisałem, jakoś w połowie maja, odpowiedź otrzymałem dopiero w (prawie) połowie czerwca.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Następnym razem od razu powołaj się na Olę z Allegro Gadane, na pewno zadziała 😁

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To nie mogłaś od razu napisać, że znasz prezesa interii?😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere To nie znajomości, to moja sprawcza moc 😁

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Czyli nie dość, że znasz prezesa interii, to jeszcze masz na niego wpływ😂
No no no, Ola, cicha woda😛

A co do problemów z mejlami, to - jak na razie - powiadomienia o kończących się licytacjach zaczęły spływać, a przynajmniej do tych kończących się wczoraj dotarły. Nowe oferty w obserwowanych wyszukiwaniach też docierają, aczkolwiek każdego dnia o innej godzinie (a wcześniej przychodziły w miarę regularnie mniej więcej w tym samym czasie każdego dnia).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów