anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymuje żadnych wiadomości od allegro na e-mail

Idź do rozwiązania
Dziuniu1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy coś się zmieniło z wiadomościami od allegro, dzisiaj od godziny 9 rano nie dostaliśmy żadnego maila a zamówień od tej pory zarejestrowaliśmy kilkanaście

oznacz moderatorów
73 ODPOWIEDZI 73
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ "Generalnie są to jednak jednostkowe sytuacje, dlatego Twoje wnioski dotyczące celowych sabotaży ze strony naszych pracowników są daleko zbyt idące." - chciałbym tylko zwrócić uwagę, że mój poprzedni post (a właściwie niektóre jego fragmenty) sponsorował producent żelazek o nazwie Ironia😏
irony.png

PS Dziś z kolei nie dotarł do mnie mejl o nowych ofertach w obserwowanych wyszukiwaniach...

PPS Firma pokroju allegro, która kosi tyle kasy ile kosi, nie powinna mieć problemów wydajnościowych infrastruktury (swoją drogą, czy to jest przyczyna "ulepszenia" wyglądu mejli z nowymi obserwowanymi wyszukiwaniami, o której ktoś tu ostatnio pisał?).

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere  To nie pytanie, tylko teza, ale wskaż mi proszę o które wyszukiwania dokładnie chodzi. 

Ola
   Moderatorka

#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wczoraj nie dostałem mejla o wdzięcznym tytule "(...) zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań [NOWE]", który przychodzi codziennie mniej więcej rano.
I to nie teza, tylko stwierdzenie stanu faktycznego😉

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Czy dzisiaj dostałeś wiadomość o obserwowanych wyszukiwaniach? 

Ola
   Moderatorka

#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dziś akurat dostałem.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Cieszę się, natomiast przedwczorajsze problemy z mailami leżały ponownie po stronie Interii. 

Ola
   Moderatorka

#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Mówisz, że prezes interii znowu Ci się wyspowiadał z problemów?😁

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nie tym razem, teraz mam info od pracowników Interii i zespołu technicznego Allegro. 

Ola
   Moderatorka

#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Z opóźnieniem, to z opóźnieniem, ale takie zaległe mogłyby jednak docierać.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Zgadza się, dlatego mimo, że tego nie lubisz, zachęcam do kontaktu z BOKiem Interii. 

Ola
   Moderatorka

#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Jeśli taki mejla nie wpadł na ich serwer pocztowy, to nic mi nie pomogą. A wszystko wskazuje na to, że nie wpadł, więc to raczej allegro powinno ponawiać wysyłkę mejli, które nie docierały w trakcie "awarii".

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Pisałem do BOK-u interii, ale jak już wspominałem, odpisać to oni mogą i za miesiąc. Co innego, gdyby dostali info w tej sprawie bezpośrednio od (admina serwera pocztowego) allegro.

Wy tego nie sprawdzajcie, tylko czym prędzej ogarnijcie temat, bo nie może tak być, żeby nawet powiadomienia o nowych ofertach w obserwowanych wyszukiwaniach nie docierały na mejla.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Może to powiązane w jakiś sposób, wiadomości z Menedżera Sprzedaży nie docierają do niektórych kupujących.

Najdziwniejsze jest to, że w transakcjach email się zgadza

[kod_nadawcy]+[id_transakcji]@allegromail.pl

MS wysyła powiadomienie na [kod_nadawcy]@allegromail.pl

kod nadawcy jest jak w transakcji, ale maile nie dochodzą. 

-----

Twoja wiadomość do użytkownika [usunięto], wysłana na adres [usunięto], nie mogła zostać dostarczona.

The following message to <[adres e-mail]> was undeliverable.

The reason for the problem:
5.1.0 - Unknown address error 550-'"[adres e-mail]": Podane konto nie istnieje / No mailbox here by that name (#5.1.1)

oznacz moderatorów
Gasmin_pl
#12 Orędownik#

Mam tak prawie codziennie. A tu jeszcze kilka klientów zakładają dyskusję, że nie wysłałam im towar w terminie, chociaż jest wysłany i numer do śledzenia wprowadzony do zamówienia. Zastanawiam się, czy to też ten problem z mailami, że nie dochodzi do nich informacja z wysyłką. Dzisiaj nawet obwinili mnie, że naciągam na pieniądze, bo przesyłka niewysłana a oni zapłacili 2 dni temu. Wszystko wyjaśniłam, ale nikt nawet nie przeprosił (((

oznacz moderatorów