anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymuje żadnych wiadomości od allegro na e-mail

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dziuniu1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy coś się zmieniło z wiadomościami od allegro, dzisiaj od godziny 9 rano nie dostaliśmy żadnego maila a zamówień od tej pory zarejestrowaliśmy kilkanaście

oznacz moderatorów
96 ODPOWIEDZI 96
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Dziękuję, dostałam już wszystko, więc skonsultuję sprawę z naszym działem technicznicznym i jak tylko czegoś się dowiem, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie ma za co;) I oby nie trwało to kolejny tydzień, bo tak dalej nie może być😛

PS Tam tych ofert było mniej więcej drugie tyle, niemniej część wykasowałem z zakończonych i już nie chce mi się szukać tych nr-ów. Ale mogę, jakby co😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Tego ile to potrwa, obiecać Ci niestety nie mogę, bo nie zależy to ode mnie, ale jak obiecałam, przekazałam to już do sprawdzenia. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Podziałaliśmy już w kwestii powiadomień, dlatego sprawdź proszę i zaobserwuj czy powiadomienia mailowe będą teraz wpadać prawidłowo. Jeśli chodzi natomiast o drugi problem, to musisz go zgłosić to do pomocy technicznej serwera pocztowego. My tutaj nic nie poradzimy. Natomiast w sprawie godziny wpływania powiadomień wszystko jest ok, nie jest to błąd, ale nie można zmienić godziny wysyłki tych wiadomości.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dzięki za info. No, dziś to akurat w ogóle nie dostałem mejla w nowymi obserwowanymi wyszukiwaniami. Co do powiadomienia o kończącej się licytacji, to okaże się w ciągu pół godziny, bo właśnie wrzuciłem coś próbnie do obserwowanych.

BOK Interii takim żuczkom jak ja, to odpisuje po 3-4 tygodnie...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No i nic się nie dzieje, mejl o kolejnej kończącej się licytacji nie dotarł😑

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Czy problem dotyczy wszystkich obserwowanych ofert, tzn. z Allegro oraz Allegro Lokalnie? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Tak, żadnych powiadomień o kończących się licytacjach (choć nie jestem pewien, czy kiedykolwiek przychodziły powiadomienia o kończących się licytacjach na AL).

PS Taka prośba - odpisz mi cokolwiek w centrum wiadomości na tę moją z rana - ciekaw jestem czy przyjdzie powiadomienie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Dla pewności wolałam zapytać i odpowiedziałam już przez Centrum Wiadomości. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ OK, powiadomienie o nowej wiadomości w centrum przyszło na mejla, czyli chociaż to działa. W takim razie spróbuję odpisać Ci z poziomu skrzynki mejlowej, a nie centrum i zobaczę czy stanie się to samo, co rano.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No i lipa, to samo co rano.

host mail3.allegromail.pl[178.21.155.20] said: 554
5.7.1 Service unavailable; Client host [217.74.65.155] blocked using
bl.spamcop.net; Blocked - see
https://www.spamcop.net/bl.shtml?217.74.65.155 (in reply to RCPT TO
command)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere To już jest kwestia skrzynki mailowej i tak jak już pisałam, musisz skontaktować się w tej sprawie w administratorem swojej poczty. Natomiast kwestię powiadomień w obserwowanych ofertach będziemy dalej sprawdzać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Dostałam informację, że sprawa z wiadomościami na serwerach Interii nie dotyczy tylko Ciebie, więc śmiało możesz się do nich zgłosić z tym błędem. Czym prędzej, tym lepiej 🙂 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ O dziwo odpisali w po raptem kilkunastu godzinach, więc być może mieli więcej zgłoszeń (od allegro też?). W każdym razie można już odpowiadać na wiadomości z poziomu mejla.

Niestety, ten drugi problem nadal jest nierozwiązany. O ile wczoraj dostałem mejla z nowymi ofertami w obserwowanych wyszukiwaniach, to przypomnienia o kończących się licytacjach nadal nie przychodzą (zarówno te z allegro, jak i AL).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Widzisz, miałeś zdecydowanie zbyt mało wiary w BOK Interii 😉 Cieszę się, że pierwszy problem jest już rozwiązany, natomiast sprawie naszych powiadomień przekazałam już  wszystkie przykłady i opisy, które mi przesłałeś, do działu technicznego. Na pewno przeanalizują ten problem i znajdą właściwe rozwiązanie, ale w tej chwili nie mogę określić konkretnej daty. 

Otrzymałam też Twojego maila z odpowiedzią przez CW, więc w tej kwestii wszystko jest ok. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No wiesz, bo ja to ogólnie niewierzący jestem😂 A tak bardziej na serio, to gdy poprzednim razem do nich pisałem, jakoś w połowie maja, odpowiedź otrzymałem dopiero w (prawie) połowie czerwca.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Następnym razem od razu powołaj się na Olę z Allegro Gadane, na pewno zadziała 😁

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To nie mogłaś od razu napisać, że znasz prezesa interii?😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere To nie znajomości, to moja sprawcza moc 😁

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Czyli nie dość, że znasz prezesa interii, to jeszcze masz na niego wpływ😂
No no no, Ola, cicha woda😛

A co do problemów z mejlami, to - jak na razie - powiadomienia o kończących się licytacjach zaczęły spływać, a przynajmniej do tych kończących się wczoraj dotarły. Nowe oferty w obserwowanych wyszukiwaniach też docierają, aczkolwiek każdego dnia o innej godzinie (a wcześniej przychodziły w miarę regularnie mniej więcej w tym samym czasie każdego dnia).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów